Vodafone Bedava İnternet

Vodofone 2 GB İnternet Paketi Kampanyası

 Vodofone 2 GB İnternet Paketi Kampanyası

Vodofone 2 GB İnternet Destek Paketi Kampanyası Vodofene hat sahipleri için düzenlenen bedava internet kampanyalarından birisidir. Pek çok operatörde olduğu gibi Vodofone operatörleri de kullanıcıları için bedava internet kampanyaları düzenlemektedir.

2gb internet destek paketi de bunlardan birisidir. 2gb internet destek paketinden yararlanabilmek için öncelikle Vodofone abonesi olmak gerekmektedir. Vodofone abonesi değilseniz numaranızı Vodofone’ye taşıyabilir ve siz de bu kampanyadan yararlanma hakkına sahip olabilirsiniz.

Vodofoen bedava 2 gb internet paketinden yararlanabilmek için belli uygulamalara sahip olmanız gerekmektedir. Bu kampanyaya dahil olmak isteyen kişilerin Instagram, Facebook ya da Twitter hesapları olması gerekmektedir. Diğer uygulamalarda bu paketten yararlanılmamaktadır.

Bunlar dışında internet destek paketine geçen kullanıcılar için Yemeksepeti ve Kartalyuvası gibi sitelerde %20 kadar indirim de sağlanmaktadır. Bu paket ile buralarda indirimli olarak yararlanma hakkına da ayrıca sahip olma ayrıcalığını elde edebilirsiniz.

Vodofone 2 GB İnternet Destek Paketi Almak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Vodofone 2g destek paketi almak Vodofone Yanımda uygulaması ile bu internet paketine kolayca sahip olmanız mümkündür.

Aynı zamanda tarifenize ek olarak 13 TL ekleyerek internet destek paketine sahip olma ayrıcalığı sağlayabilirsiniz.

Bu sayede hem bedava internet paketinden yararlanma hakkına sahip olabilir hem de internet paketinizin bitme sorununu da ortadan kaldırmış olacaksınız.

Siz de kampanyaya dahil olabilmek için :

Vodofone yanımda uygulamasını indirebilir ve kolayca bu paketten yararlanabileceğiniz gibi tarifenize ek olarak 13 TL yükleyerek kampanyaya hemen dahil olabilirsiniz.

Kampamyaya katılım sağladıktan sonra bedava internet paketini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bedava internet paketini bu kapsamda sadece Vodofone kulacıları yararlanabilmektedir. Belirtilen süreler dahilinde bedava internet kampanyasından yararlanabilirsiniz. Süre dolduktan sonra kampanya süreniz dolmaktadır.

Bedava internet hakkınıza kendi operatörünüze başka bir operatöre aktarma hakkı bulunmamaktadır. Sadece kendi telefonunuza bedava internet kullanım paketi belirtilen şartlar dahilinde eklenmektedir.

Paket tarifenize tanımlandıktan sonran hemen internetinizi kullanabilir ve bu sayede bedava internet ayrıcalığından faydalanabilirsiniz. Vodofone müşterisi değilseniz hemen Vodofone müşterisi olarak siz de bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı