Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Sınırsız İnternet Paketi

Vodafone Sınırsız İnternet Paketi

Vodavon Sınırsız İnternet Paketi ile artık kendi internetinizden yemeden dilediğiniz uygulamayı kullanabilirsiniz. Vodafone fatura ya da faturasız kullanıcıları için özel olarak geliştirdiği pass paketleri ile artık interneti sınırsız kullanmanın konforunu sunuyor.

Sizler de Vodafone müşterisi iseniz pass paketlerinden size uygun içeriğe sahip olanı tercih ederek hemen sınırsız internet kullanmanın keyfini yaşayabilirsiz.

Vodafone Red kullanıcılarının ücretsiz olarak yararlanabileceği pass paketleri birbirinden farklı içerikleri ile ayrıcalıklı internet hizmetinden yararlanmanızı sağlamaktadır.

Vodafone pass paketleri çeşitleri nelerdir?

Bol internetli Vodafon pass paketleri toplamda 4 ayrı içerik olarak sizlere sunulmaktadır.  Bunlar ise;

Aylık Vodafone Sosyal Pass Paketi

Aylık Vodafone sosyal pass paketi ile sosyal medya kullanımlarınızda kendi internetinizden yemeden internetinizi kullanabilirsiniz. Instagram, facebook ve Twitter gibi sosyal medyalar için tercih edebileceğiniz sosyal pass paketi Red kullanıcıları için ücretsizdir. Ancak ekstra olarak pass paketini almak isterseniz aylık olarak belirli bir ücret karşılığında satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone sosyal pass paketi için onay mesajının gelmesinin ardından kullanmaya başlayabilirsiniz. Onay mesajı ile birlikte aylık süreciniz başlamaktadır.

Aylık Vodafone Müzik Pass Paketi

Vodafone müzik pass paketi ile pek çok uygulamayı tercih ederek internet hakkınızdan yemeden müzik dinlemenizi sağlar. Müzik pass paketi Red kullanıcıları için ücretsizdir. Ancak aylık olarak müzik pass paketini kullanmak istiyorsanız 10 lira gibi bir ücret ile sınırsız müzik dinleme keyfine sahip olabilirsiniz. Aylık müzik pass paketi sizler iptal etmediğiniz sürece her ay otomatik olarak yenilenmektedir.

Aylık Vodafone İletişim Pass Paketi

Vodafone aylık iletişim pass paketi ile kendi internetinizi kullanmadan dilediğiniz gibi iletişim uygulamalarını kullanabilirsiniz. İletişim pass paketi ile facebook, Messenger, whatsapp gibi iletişim uygulamalarını sınırsız internet paketi ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Aylık olarak otomatik yenilenme özelliğine sahip olan iletişim pass paketi için IPASS yazarak 3636’ya kısa mesaj göndererek paketi başlatabilirsiniz. Faturalı hattınıza aylık olarak 10 liralık ücret yansıtılmaktadır. 1 ay boyunca aktif olarak sınırsız bir şekilde 10 liraya iletişim uygulamalarını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bununla birlikte her ay otomatik olarak aylık pass paketi yenilenmektedir. Vodavon iletişim pass paketini sınırsız olarak satın aldığınız dönem boyunca kullanabilirsiniz.

Aylık Vodavon Video Pass Paketleri

Vodafone sınırsız internet paketi içeriğinde en çok tercih edilen pass paketi ise video pass paketidir. Youtube üzerinden sınırsız internet hakkınızı kullanabileceğiniz pass paketi her ay faturalı hattınızın üzerinden yenilenmektedir. Bununla birlikte herhangi bir Red tarifesi müşterisi değilseniz dışarıdan faturanıza ek olarak da pass paketi satın alabilirsiniz. Vodavon pass paketleri Red müşterisi olmayan müşteriler için faturaya ek olarak yansıtılabilmektedir. Video pass paketi aylık olarak 29 lira olarak sunulmaktadır. Video pass paketini satın almak için ise VPASS yazarak 3636’ya kısa mesaj gönderebilirsiniz. Onay mesajı ile birlikte 1 aylık kullanım süreciniz anında başlayacaktır. Faturalı hatlar için aylık olarak akıllı yenileme ile kendini yenilemektedir.

Sınırsız sosyal medya paketi veya diğer pass paketleri ile kesinlikle hattınıza tanımlı olan kendi internet kullanım hakkınızdan harcama yapmazsınız. Ancak hangi pass paketini tercih ettiyseniz o paket içinde yer alan uygulama için sınırsız internet hakkınız bulunmaktadır. Örneğin Vodavon sosyal medya paketi tercih ettiyseniz sadece bu paket içindeki uygulamalar için ücretsiz internet hakkınızı kullanırsınız. Bununla birlikte diğer tüm uygulamalar için internetinizi hattınıza tanımlı olan paketten kullanmaya devam edebilirsiniz. İhtiyacınız olan ve en çok kullandığınız uygulamalar için dilediğiniz pass paketini tercih ederek sınırsız internet kullanmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

 

 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı