Vodafone Bedava İnternet

Vodavon İnternet Paketleri

Vodavon Mobil İnternet

Abonelerini çok daha iyi bir noktaya getirme adına 2021 yılında da Vodavon mobil bedava internet kampanyaları bulundurmaktadır. Çok farklı seçeneklerle ay boyunca hiçbir ücret ödemeden internet kullanmak mümkündür. Birbirinden güzel kampanyaların koşullarına göre hareket edilmesi gerekirken artık internetim bitti sorunu da ortadan kalkacaktır. Buna karşın çeşitli kazanımların neler olduğuna geçmeden önce Vodafone bedava internet hilelerinin olduğuna inanılmamalıdır. Büyük dolandırıcılıklarla karşı karşıya kalmama adına buna dikkat edilmelidir. Telafisi güç kayıpların yaşanacağı da unutulmamalıdır. Sürekli bir şekilde yüksek internet kazanımlarının olduğu gösteren tıklamalar risklidir. Sizlere Vodafone mobile internet bedava kazanımları elde edeceğiniz tüm işlemleri ve uygulamaları derledik.

Vodavon Mobile İnternet Uygulamaları

Ülkemizde 27 milyona yaklaşan abone sayısıyla güçlü konumunu koruyan Vodafone, potansiyel müşteriler adına interneti öne çıkarır. Günümüzde internet paketlerinin çok daha önemli olduğu bilinirken var olan çeşitli hediyelerle de kampanyalar buna yöneliktir. Bedava internet kazanma adına ilk olarak Vodafone Yanımda uygulaması kullanılabilir. Güncel borç durumları hakkında bilgi alınan ve çeşitli işlemlerin yapıldığı uygulamayı indirmek çok basittir. Paketlerin incelemesi de yine buradan olabileceği gibi aynı zamanda 1 G ile 5 GB arasında Vodafone Mobile İnternet imkanını da bulundurur.

Hazır hediye internet kazançları her müşteri için geçerliliğini devam ettirmektedir. Bunların dışında arkadaş davetlerinin yapılmasıyla 9 GB alınırken “sevdiklerini Vodafone kullanıcısı yap” seçeneği de çok daha fazlasını vaat etmektedir. Halihazırda yüzlerce GB internetin sahibi olunması ihtimal dahilindedir. Var olan Vodafone “bana ne var” çarkının çevrilmesiyle de bedava internetler elde edilebilir. Son derece cazip olan bu uygulamanın mutlak surette tüm Vodafone kullanıcıları tarafından değerlendirilmesi gerekir. Yine aynı uygulama üzerinden “süpermarket yanımda” bölümüne girerek 100 TL alt limitli alışveriş yapılarak da 10 GB internet alınmaktadır. Alternatifli olan internet hediyeleri hemen mobil cihaza yüklenirken yapılacak Vodafone aboneliği sonrasında da hemen kullanımına başlanılabilir.

Vodavon Bedava İnternet Kampanyaları

Farklı kampanyalara dahil olarak da Vodafone bedavaya internet getirilerinin sahibi olabilirsiniz. Bunlardan birincisi Toplan Gel olurken yıllık süreçte her ay 2 GB kazanılır. Ek kazanımlarıyla beraber çok daha fazlasına sahip olunmaktadır. Ayrıca numarasını taşıyanlarla yapılacak gruplarla da sosyal medya uygulamaları kullanılmaktadır.

Söz konusu işlemlerin artık dijital ortamda sağlanması ve bunlara yönelik faturaların da bu şekilde oluşturulmasına yönelik olan Vodafone E-Fatura ile de bedava internet kazanılmaktadır. Hemen kısa mesaj bölümüne EFATURA yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp mail adresinizi belirtin. Vodafone için bilinen 7000’e mesaj atarak e-fatura sistemine dahil olun. Bu sayede 1 GB vodafone mobil bedava internet alınır. İnternet Avcıları oyunu özelinde de BIT başına 4 GB hediye kazanımlarıyla internetiniz bitmeden yenisine sahip olabilirsiniz. Avantajlarıyla seçenekleri geliştiren operatörün tüm aboneleri için bu kazanımları geçerlidir. Faturasız hatlar için ise pazartesi TL yüklemelerinde kazanma şansı bulunmaktadır. 36362’ya gönderilecek NET 500MB ile de yine Vodafone bedava internetlerinden yararlanmayı sürdürmek sizin elinizde.

Mevcut olan Vodafone Seviyorum interneti olarak bilinen teste dahil olarak da yine hediye internetlerinizi artırabilirsiniz. Tüm kullanıcılara geçerli olan 3 GB bedava internet hakkınızı bu şekilde alabilirsiniz. Sonuçlandırılması neticesinde almaya hak kazanılan internet kodunun gönderilmesi için telefon numarası kısmı yer alır. Verilen Vodafone Mobil internet bedava kod belirtilen yere yazılarak işlemler tamamlanır. Koşulların yerine getirilmesiyle her türlü kampanya kazanımları korunurken hem faturalı hem de faturasız Vodafone aboneleri bu haklardan yararlanabilmektedir. Mobil internetin keyfini yaşamak adına sizler de en uygun seçimleri yaparak ay boyunca bedava interneti kullanabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı