Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Toplan Gel Kampanyası

Vodafone Toplan Gel Kampanyası

Vodafone operatör markaları arasında en çok tercih edilen ve güvenilen markalar arasında yer almaktadır.  Toplan Gel kampanyasından yararlanabilmek için Vodafone operatörüne taşımanız gerekmekte ve ya Vodafone yeni hat almanız gerekmektedir. Vodafone markasının Toplan Gel kampanyası ile sağlamış olduğu hediyeler sınırlı ve sınırsız olmak üzere değişiklik gösterebilmektedir.

Kampanya Nasıl Yapılır?

Operatör markaları arasında kullanıcılarına sağladıkları özel kampanya ve fırsatlar ile dikkatleri üzerine çeken Vodafone markasının Toplan Gel kampanyasından yararlanabilmek için yapmanız gerekenler oldukça basit. Vofadone Toplan Gel Kampanyası ile birlikte hattınıza aylık 1 GB internet kazanma şansınız bulunmaktadır.

Toplan Gel kampanyasından yararlanabilmek için öncelikli olarak faturalı hat başvurunuzu yapmanız gerekir. Daha sonra ise grubunuzu kurmalısınız. Vodafone kullanıcıları ile oluşturduğunuz gruba her yeni bir üye yeni bir üye anlamına gelmektedir. Arkadaşlarını ve ya ailenizi Vodafona grubunuza davet ederek birlikte onlarca hediye fırsatını kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Toplan Gel kampanyasından kazanacağınız hediyelerin keyfini grubunuz ile birlikte 1 yıl boyunca çıkarabilirsiniz. Vodafone Toplan Gel Kampanyası ile birlikte 1 GB internetten 5 GB internete kadar farklı hediyeler kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Kampanyanın Hediyeleri Nelerdir?

Vodafone hatlarınız ile oluşturduğunuz gruplarınızda kişi sayısına göre hediye çeşitliliği de artış göstermektedir. Buna göre yeni grup üyesi bir hediye anlamına gelmektedir. Vodafone markasının Toplan Gel kampanyası ile kullanıcılarına sağlamış olduğu hediyeler her grup üyesi içinde geçerlidir. Yani grubunuzu 1 GB internet hediyesi tanımlandıysa bu 1 GB internet hat başına olarak geçerlidir. Eğer Vodafone Toplan Gel grubunuzda 2 üye bulunuyorsa hat başına aylık 1 GB internet kazanabilirsiniz. Grubunuza tanımlı 5 hat bulunuyorsa hat başına 5 GB internet, sınırsız iletişim, müzik pass hakkı, 5 GB sosyal pass hakkı, Twitter, Instagram, Facebook, Whatsapp gibi uygulamalarını 1 ay boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Toplan Gel kampanyalarından daha fazla yararlanabilmek için grubunuza yeni üyeler ekleyebilirsiniz. Arkadaşlarınızı ve ya ailenizi Toplan Gel kampanyası için oluşturduğunuz grubunuza ekleyerek birbirinden farklı hediyeleri kazanabilirsiniz. Toplan Gel kampanyasının sıklıkla tercih edilme sebepleri arasında hediyelerin hat başına geçerli olması yer almaktadır. Oldukça karlı bir kampanya olan Vodafone Toplan Gel Kampanyası, Vodafone markasının bugüne kadar düzenlemiş olduğu en önemli hediye kampanyaları arasında yer almaktadır.

Vodafone markasının sağlamış olduğu Toplan Gel kampanyasının birbirinden avantajlı hediyelerinden yararlanabilmek için hattınızı Vodafone’a taşıyabilir ve ya yeni hat satın alarak grubunuzu oluşturup Toplan Gel kampanyasından yararlanabilirsiniz. Kampanya hakkında daha fazla bilgi alabilmek için en yakın Vodafone mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı