Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Süpermarket Yanımda!

Vodafone Süpermarket Yanımda!

Vodafone evden, iş yerinden alışveriş yapman için hemen yanında! Süpermarket Yanımda ile siz de alışveriş yapmak için çok sayıda avantaj sunan operatörünü kullanabilirsiniz. Sen de hemen Vodafone yanım’da dan Süpermarket Yanımda’ya giriş yaparak alışverişini yapabilirsiniz. Üstelik Vodafone elbette müşterilerinin ilk alışverişlerine özel farklı fırsatlar da sunuyor. Hem alışveriş yapacak hem de avantajlı bir şekilde kazanacaksınız.

Vodafone Süpermarket Yanımda İndirimi

Süpermarket Yanımda’dan alışveriş yapmak hem avantajlı hem de çok kolay. Vodafone yanımda uygulaması üzerinden hemen süpermarket yanımda ya geçiş yapılabiliyor. İlk alışverişinize özel 20 TL indirim alacaksınız. Haftalık olarak ise 10 GB internet hediye ediliyor. Fırsatı yakalamak için yapmanız gereken ise avantajlı alışverişinizi uygulamadan yapmak. Sonrasında ise sizin için kampanya kapsamında telefonunuza internet tanımlaması olacaktır. Son derece avantajlı olan bu seçenekleri kaçırmayın. Fırsatları avantaja çevirin. Vodafone Süpermarket yanımda ile siz de avantajları hemen yakalayın.

Vodafone Süpermarket yanımda ile 10 GB İnternet!

İnternet kazanma fırsatını kaçırmayın. Yapılan ilk alışveriş için tanımlanır. Vodafone bedava 10 Gb internet hafta boyunca kullanılabilir. Kampanya kapsamında hediye edilen internet sayesinde, keyifle zaman geçirmeniz mümkün. İlk alışverişe özel bu internet hediyesini kaçırmayın.

Vodafone Süpermarket yanımda ile 2 GB İnternet Hediye!

Vodafone tarafından hediye edilen internetler bitmiyor! Sonrasında ise yapacağınız her alışveriş için 2 GB bedava internet telefonunuza tanımlanacak. Bunun için Vodafone yanımda market hediye internet için alışveriş yapmanız yeterli. İkinci ve sonrasındaki alışverişleriniz için hediye paketi telefonunuza tanımlanacak. Bu internetin kullanım hakkı haftalık olarak olacak.

Vodafone Yanımda Market

Vodafone yanımda marker, 7000’den fazla ürün seçeneği ile hizmet vermekte. 100’dan fazla kampanyası ile vodafone müşterileri aynı zamanda alışveriş yaptıkça kazanıyor. Hem alışveriş yapacak hem de internet paketi kazanacaksınız. Sizin için sunulan bu fırsatı kaçırmayın. Haftalık internet paketleri ile siz de kazançlarınızı kısa süre içinde arttırın. Hem keyif alacak hem de internet kullanımınızın ücretsiz hediye olmasını sağlayacaksınız. Vodafone ile siz de sunulan bu fırsatı hemen değerlendirin. Hediyelerinizi kaçırmayın.

Vodafone Yanımda Market İlk Alışverişe 20 TL Hediye!

Vodafone hediye bitmiyor. Aynı zamanda ilk alışveriş için belirlenmiş olan hediye tutarı da 20 TL. İlk alışverişinizi yaptıktan sonra 20 TL indirim tutarı alacaksınız. Siz de hemen alışverişinizi Vodafone ile yapın ve hediyeleri alın. Hem internet hem de indirimli alışveriş imkanı ile Vodafone kazandırıyor. Keyif alacağınız, avantajlı olacağınız alışveriş fırsatını hemen değerlendirin. Yanımda uygulamasını yükledikten sonra süpermarket seçeneğine tıklayarak sizin için sunulan alışveriş ürünlerini inceleyebilirsiniz. Sepete ekleyerek, ödemenizi yaparak Vodafone yanımda market hediyeleri kazanın. Avantajlı olacağınız bu seçenekleri dilediğiniz gibi kullanabilir, en keyifli şekilde avantajlarını değerlendirebilirsiniz. Hemen giriş yaparak fırsatları kaçırmayın.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı