Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Sosyal Pass

Vodafone Sosyal Pass

Vodafone Sosyal Pass paketleri ile ihtiyacınız olan tüm internet ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Vodafone hem faturalı hem de faturasız müşterileri için hediye çarkı uygulaması ile ön plana çıkmaya devam ediyor. Sizler de Vodafone müşterisi iseniz hediye çarkını kullanarak pek çok Vodafone avantajından yararlanabilirsiniz. Her hafta yenilenen avantaj paketleri ile hediye çarkının en dikkat çeken hediyesi ise pass paketleridir.

Vodafone pass paketleri özellikle içerik olarak pek çok farklı avantajı bir arada bulunduran bir hediye seçeneğidir. Pass paketi içerisinde iletişim, video ve sosyal medya paketleri bir arada bulunmaktadır. Sizler de hediye çarkını çevirerek pass paketleri içerisindeki hediyelerden yararlanabilirsiniz.

Vodafone İletişim Pass Paketi

Sadece Vodafone müşterilerinin yararlanabileceği iletişim pass paketi ile sesli ve görüntülü konuşma yapabileceğiniz mesajlaşma uygulamalarını ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu uygulamalar ise Whatsapp, Telegram, Signal gibi uygulamalardır.

Vodafone iletişim pass paketi istediğiniz gibi değiştirebileceğiniz isterseniz de geliştirebileceğiniz bir pakettir.

İletişim pass paketini kullanmaya başladıktan sonra geçerlilik süresi sizlere onay mesajı geldikten sonra başlamaktadır.

İletişim pass paketini sadece yurt içinde kullanabilirsiniz.

Vodafone Video Pass Paketi

Video pass paketi aylık olarak yenileyebileceğiniz bir video izleme paketidir. Kullanmış olduğunuz Vodafone Red20 , Red 35 Ve Redli 20 Plus gibi Vodafone tarifeler için video pass paketleri ücretsiz olarak sunulmaktadır. Video pass paketini kullanmak için öncelikli olarak sizlere onay mesajının gelmiş olması gerekmektedir. Eğer Vodafone video pass paketini kullanmak istiyorsanız dönem sonuna kadar kullandıktan sonra yenileme işlemini yapmadan iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Dönem sonu bittikten sonra tekrar video pass hizmetinden faydalanmak isterseniz dilediğiniz zaman geri pass uygulamasını kullanmaya devam edebilirsiniz.

Vodafone Sosyal Pass Paketleri

Vodafone sosyal pass paketleri sosyal medya kullanımı için özel olarak hazırlanmıştır. Bu uygulama sayesinde sınırsız bir şekilde sosyal medya kullanımına sahip olabilirsiniz. Ancak sosyal medya paketi kullanmak için Red25, Red35, Red30 Ve Red 40 GB müşterisi olmanız gerekmektedir. Bu tarifeleri kullanıyor iseniz Vodafone sosyal pass paketini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz tarifeler dışında bir tarife kullanıyor ve Vodafone sosyal medya pass paketi sahibi olmak istiyorsanız 32 liralık ücret dahilinde pakete sahip olabilirsiniz. Ücreti ödedikten sonra onay mesajının ardından pass paketini kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak dönem sonuna kadar sosyal medya pass paketi kullanma hakkınız bulunmaktadır.

Vodafone Sınırsız İnternet

Vodafon sınırsız internet hizmeti için pass paketlerini tercih edebilirsiniz. İletişim, sosyal medya, müzik, video ve tiktok pass paketleri ile kendi internetinizden yemeden dilediğiniz uygulamaları sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

Pass paketlerini tercih ederken hangi uygulamalar için internet harcamak istemediğinize karar vermelisiniz. Örneğin Vodavon iletişim paketi ile sadece mesajlaşma uygulamalarını kullanırken internetinizi harcamazsınız. Aynı şekilde müzik pass tarifesi ile bazı müzik uygulamalarını kendi internetinizden harcamadan sınırsız bir şekilde dilediğiniz kadar kullanma şansınız bulunmaktadır.

Vodafone sınırsız internet paketi kullanılan bazı tarifeleri için ücretsiz olarak sunulabilmektedir. Eğer tarifeniz tercih ettiğiniz pass paketi için uygun değilse az bir ücret ile yine pass tarife paketinden faydalanabilirsiniz.

Tarifinize uygun olarak ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz pass paketleri yok ise yine tarifinize ek olarak satın alma işleminizi gerçekleştirerek sınırsız internet kullanmanın keyfini yaşayacaksınız.

Aylık olarak ücreti yenilenen pass paletleri satın alma işleminizi gerçekleştirdiğiniz döneme bağlı olarak onay mesajının gelmesi ile başlamaktadır. Bunun devamında ise 1 aylık süreçte pass paketinin sunmuş olduğu Vodafone sınırsız internet hizmetinden dönem sonuna kadar yararlanabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı