Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Sınırsız İnternet

Vodafone Sınırsız İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafon Sınırsız İnternet Sınırsız internet hakkı kazanmak için sadece belirli uygulamaları içeren pass paketlerini tercih edebilirsiniz. Vodafone sınırsız internet hizmeti için tercih edebileceğiniz birbirinden ayrı içeriklere sahip olan paketleri inceleyebilirsiniz.

Sınırsız İnternet Pass Paketleri

Hem faturalı hem de faturasız hatlar için tercih edebileceğiniz pass paketleri ile sınırsız internet kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Vodafone sınırsız internet paketi ile en çok kullanılan uygulamaları artık sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz.

Pass paketlerinden faydalanmak için dilerseniz Red tarifesi kullanıcısı olabilir isterseniz de normal faturalı hat müşterisi olabilirsiniz. Pass paketleri Red tarifesi kullanıcıları için hediye çarkı aracılığı ile kazanılmaktadır. Bununla birlikte kullanmak istediğiniz pass paketini tarifenize ek olarak belirli bir ücret karşılığında satın alarak tanımlayabilirsiniz.

Vodafone sınırsız internet hakkınızı tanımlamak için tek yapmanız gereken Vodafone Yanımda uygulamasına girmek ve daha sonra hediye çarkını çevirmek. Daha sonra hediye çarkından karşınıza çıkacak olan pass paketi anında hattınıza tanımlanmaktadır.

En Çok Tercih Edilen Pass Paketleri

Vodavon pass paketleri içerisinde tercih edebileceğiniz pek çok farklı paket bulunmaktadır. En çok hangi uygulamaları kullanıyor iseniz o içeriğe sahip olan paketi tercih edebilirsiniz. En çok tercih edilen pass paketleri içerisinde Vodafone sosyal pass paketi yer almaktadır.

Sosyal pass paketi gün içinde en çok vakit geçirdiğiniz uygulamalar için tercih edebileceğiniz bir pakettir. Hem Facebook hem de Instagram ve Twitter için pass sosyal paketini tercih edebilirsiniz. Sosyal paketi ile 3 farklı uygulamayı gün içinde ve 1 aylık süre ile sınırsız olarak kullanabilirsiniz. Red müşterisi olanlar için hediye çarkı çevirerek Vodafone sosyal medya paketi kazanma hakları da devam etmektedir.

Hangi pass paketini tercih ederseniz o paket içeriğinde bulunan uygulamaları kendi internet paketinizden harcamadan sınırsız internet ile kullanma hakkına sahip olabilirsiniz. Size sunulmuş olan Vodafone pass paketleri ile farklı zaman dilimlerinde küçük bir ücret karşılığında dilediğiniz kadar uygulamalarda vakit geçirme hakkına sahip olabilirsiniz.

Sınırsız sosyal medya paketi Red kullanıcıları için ücretsiz olarak tercih edilmektedir. Ancak Red kullanıcısı olarak farklı bir pass paketi kullanıyor iseniz ve sosyal medya paketini tercih etmek istiyorsanız satın alma işleminizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Vodafone sosyal pass paketi dışında en çok tercih edilen paketlerden biri de iletişim pass paketidir. İletişim pass paketi ile Whatsapp, Bip ve Telegram gibi uygulamaları ve pek çok mesajlaşma uygulamasını kendi internetinizden harcamadan kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hem iletişim hem de sosyal medya ve diğer pass paketlerini sadece yurt içinde kullanabilirsiniz. Yurt dışına çıktığınızda hattınıza tanımlı olan herhangi bir pass paketi olsa da devre dışı kalacaktır ve kendi paketinizden harcama yapabilirsiniz.

Tüm pass paketlerini sadece onay mesajı geldikten sonra sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz. Aylık dönem boyunca Vodafon pass paketleri sürekli olarak sınırsız internet hizmeti ile kullanımınızda olacaktır. Buna ek olarak satın aldığınız herhangi bir içeriğe sahip olan pass paketi ise otomatik olarak yenilenmektedir.

Vodafone sınırsız internet

Onaylanan mesaj ile satın aldığınız pass paketi bir aylık dönem boyunca sürekli olarak gün içinde sınırsız internet hakkı ile tanımlanmaktadır. Ancak geçerli olan uygulamalara ek olarak reklamlar veya yönlendirilen sitelere harcadığınız internet hakkınız kendi hesabınızdan düşmektedir. Bunun için Vodafone sizler için önceden önlem alarak pass paketleri içerisine ekstra olarak hediye internet paketleri de tanımlamaktadır. Böylece herhangi bir sorun yaşamadan aylık olarak sınırsız istediğiniz uygulama için internet hakkınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı