Vodafone Bedava İnternet
Trend

Vodafone Sınırsız İnstagram

Vodafone Sınırsız Sosyal Medya Paketi

Sınırsız Sosyal Medya Paketi Evde ve ya dışarıda internetimizi %70’lik kısmını sosyal medyalara harcamaktayız. Özellikle Facebook, Twitter ve İnstagram uygulamalarını çok kullanmaktayız. Bu uygulamalar sayesinde kendi internetimizi de hızla düşürmekteyiz. Vodafone abonelerine özel sosyal pass paketi uygulamalarına özel bedava internet kampanyası başlatmış olup: Sosyal pass paketi ile sınırsız bir şekilde dolaşabilir. Facebook, İnstagram ve twitter üzerinde harcadığınız internetlerin sınırsız olacağı bu tarifeyle sizde bedava internetin keyfini çıkartabilirsiniz.

Sınırsız Sosyal Pass Paketi

Faturalı hat ve ya faturasız hat kullanıcıysanız ve Vodafone freezone hattına sahipseniz bu kampanyadan faydalanabiliyorsunuz. Bu kampanya paketi sadece belirtilen uygulamarda geçerlidir. Sadece Facebook, Twitter ve Instagram sosyal medya uygulamalarında bedava internet kullanabilirsiniz. Diğer uygulamalarda internet ücreti ödeyeceksiniz. Ayrıca sadece uygulama üzerinden kullanırsanız internetiniz düşmeyecektir. Eğer chrome tarzı web tarayıcılarından facebook, twitter ve instagram hesaplarına bağlanırsanız ücret ödeyeceksiniz. Bu kampanyayı aldığınızda sadece uygulamaları kullanmanızı öneririz.

Dünya da en çok yaygın ve kullanılan sosyal medya uygulamalarından olanları Facebook, Twitter ve Instagram’dır. Hey Vodafone li sen niye duruyorsun bu kampanya tam sana göre bir kapmayadır. Youtube ve İzlesene gibi platformlarda kullanılmak üzere video pass kampanyası vardır. Bu kampanyada çok tercih edilen bir kampanyadır. Vodafone Sosyal Pass paketi olan Facebook, Twitter ve Instagram gibi uygulamaları kendi paketinden internet gitmez.

Vodafone Sosyal Pass Paketi Fiyatları

Faturasız hatlar ile bu paketi almak istiyorsanız haftalık ve ya aylık olarak alabilirsiniz. Bu paketin normal aylık olarak 18 tl yerine haftalık sadece 7 tl olarak belirlendi. Vodafone faturalı aboneleri için haftalık 8 TL olan fiyatı aylık  20 TL  olarak ücret almaktadır. Pakete abone olmak için telefonunuzla SMS atabilirsiniz.

Faturasız için HAFTALIK SOSYAL yazıp 7000’e mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Bu mesajdan sonra haftalık olarak paket kampanyasına katılabilirsiniz. Pass Sosyal yazıp 7000’e mesaj atarsanız bu paketi aylık olarak tanımlatabilirsiniz. Yalnız bunları yapmadan önce fiyatı kadar bakiyeniz olduğundan emin olun.

Faturalı hat sahipleri ise HPASS yazarak haftalık SPASS yazarak aylık paketleri 7000’e mesaj göndererek yapabilirler. Bu şekilde paketler otomatik olarak tanımlanacaktır. Bu paketleri iptal ettirmek istiyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak ve ya Vodafone mobil uygulamasına girerek paket iptali yapabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı