Vodafone Bedava İnternet
Trend

Vodafone pass paketleri

Vodafone Günlük Sınırsız İnternet Pass Paketleri

Vodafone pass paketleri hem ücretli hem de Red tarifesine ek olarak ücretsiz şekilde yararlanabileceğiniz sınırsız internet hizmetidir. Vodafone sınırsız internet paketi olan pass paketleri ile birbirinden farklı uygulamaları kullanırken kendi internetinizi harcamazsınız. Günlük olarak sınırsız kullanabileceğiniz pass paketleri aylık dönemsel olarak tanımlanmaktadır.

Genellikle Red tarifesi kullanıcılarının tercih ettiği hediye çarkı içerisinde en çok kullanılan Vodafone iletişim pass paketidir. Bu paket sayesinde kullandığınız iletişim uygulamalarını sınırsız internet hakkınız ile keyifle kullanmaya devam edebilirsiniz. Ancak iletişim pass paketini kullanırken yalnızca seçilen uygulamaları sınırsız internet üzerinden kullanabileceğinizi unutmayın.

Vodafone sınırsız internet hakkı sunan pass paketleri içerik olarak birbirinden farklı uygulamalar ile hizmetinizde. Dilerseniz sosyal medya, video, dilerseniz de iletişim ve müzik için tercih edebileceğiniz pass paketleri en çok kullanılan uygulamalar üzerinden hizmet vermektedir.

Red Tarifesine Sosyal Pass Paketi

Eğer Vodafone Red tarifesi kullanıcısı iseniz hemen Vodafone Yanımda uygulamasını yükleyin. Daha sonra haftalık olarak yenilenen hediye çarkını çevirerek sizler için hazırlanmış hediyeleri anında hattınıza tanımlatın. Hediye çarkı içerisinde pass paketleri de bulunmaktadır. Hattınıza yüklenecek olan pass paketleri aylık olarak veya haftalık olarak hattınıza tanımlanabilmektedir. Onay mesajının ardından günlük olarak sınırsız internet hakkınızı belirlenen paket içeriğindeki uygulamalara göre kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone pass paketleri 4 ayrı içerik olarak hazırlanmıştır. Bunlar iletişim, müzik, sosyal medya ve video olarak kategorilendirilmiştir.

Vodafone sosyal pass paketleri en çok tercih edilen paketlerden biridir. Dilerseniz hediye çarkı aracılığı ile hattınıza ücretsiz olarak pass paketini tanımlatabilirsiniz. Ancak farklı bir pas paketini hediye olarak kazandı iseniz ve sınırsız sosyal medya paketi pass için tekrar ücret karşılığında satın alma işleminizi yapabilirsiniz.

Sosyal medya pass paketi içerisinde sadece Facebook, Instagram ve Twitter sosyal medya uygulamaları için anlaşma sağlanmıştır. Bunun için diğer tercih edeceğiniz ve kullanacağınız sosyal medya uygulamalarında harcamış olduğunuz internetinizi kendi hattınız üzerinden harcarsınız.

Vodafone sosyal medya paketi haricinde son güncelleme ile TikTok uygulaması için de ayrı bir pass paketi hazırlanmıştır. Sadece TikTok uygulaması için özel olarak geliştirilen pass paketini tek bir uygulama için sınırsız internet ile kullanabilirsiniz.

Vodafone sosyal pass paketi sizlere gönderilecek olan onay mesajı ile birlikte başlamaktadır. Aylık olarak tekrarlanan ve yenilenen pass paketlerini belirli bir ücret karşılığında da hattınız üzerinden satın alabilirsiniz.

Sadece yurt içindeki kullanım için geçerli olan pass paketleri bir sonraki aya kesinlikle devredilemez. Bunun yanı sıra telefonunuza tanımlanmış olan pass paketlerindeki uygulamaları kullanmak için gerekli internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir.

Vodafone pass paketleri

Videolar veya uygulamalar içinde karşınıza çıkacak olan tüm reklamlar ayrı olarak kendi paketiniz üzerinden internet kotasından düşülecek şekilde ayarlanmıştır. Reklamlar farklı bir sağlayıcı tarafından düzenlediği için ücretlendirmesi de ayrı olmaktadır. Ancak paketiniz tanımlandıktan sonra herhangi bir yurtdışı seyahatinizde yine kendi internet paketinizden harcama yaparsınız.

Seçmiş olduğunuz Vodafone pass paketleri veya hediye olarak seçilen pass paketleri sadece SMS onayının ardından başlamaktadır. 1 aylık kullanım süresi sonunda yeni dönemde tekrar otomatik olarak paketiniz yenilenmektedir. Hediye olan pass paketleri ise yenilenmez. Sadece satın aldığınız paketler yeni dönemde yenilecektir. Her bir pass paketinin fiyatı farklı olabilmektedir. İçerik olarak sadece anlaşmalı olan uygulamalar üzerinden interneti sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

Uygulamalarda yönlendirme yapılan linklere bağlı olarak geçiş yaptığınız farklı sitelerin kullanımı ise sınırsız internet paketi içerisine dahil değildir. Her ay paketiniz ücret karşılığında yenilendiğinde her SMS ile onay bilgisi ile bilgilendirilirsiniz.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı