Vodafone Bedava İnternet
Trend

Vodafone İnternet Paketleri

Vodafone İnternet Paketleri

Vodafone İnternet paketleri ile operatör kullanıcıların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Sevdiklerimize ulaşmanın, sınırların ötesine ulaşmamızı sağlayan internette sınırları kaldıran kampanyalar sunan Vodafone , çeşitli bedava internet paketlerinden size uygun olanını seçerek , kullanmaya başlayabilirsiniz. Vodafone ‘nun sunduğu bedava internet paketlerini sizler için düzenledik.

Vodafone SMS Kodları ile Bedava İnternet Kazanma

Vodafone’nun sadece SMS ile kazandıran internet paketlerinden yararlanmak için farklı alternatifleri bulunmaktadır.

  • SUPER2GB yazarak 3636 ‘ya göndererek anında 2 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Bunun için belirli tarifelerden yararlanıyor olmanız gerekmektedir.
  • Surpriz yazarak 6666 ‘ya göndererek haftalık 500 MB kazanabilirsiniz.
  • NET 500MB yazıp 6666’ya göndererek 500 MB kazanabilirsiniz.
  • 4445 ‘e KAZAN yazıp gönderdiğiniz takdirde tarifenizde bulunan internet kadar hediye internet kazanabilirsiniz.
  • 4545’ 4.5G yazıp göndererek aylık 2GB internet kazanma hakkına sahip olabilirsiniz.

Faturasız Bedava İnternet Kampanyası

  • Vodafone bedava internet 2021 faturasız hatların yararlanabileceği sıcak kampanyası için 2GB1TL kodunu 7000 ‘e göndermeniz yeterlidir. Bu sayede hediye olarak anında 2 GB internet kazanabilirsiniz.
  • Vodafone’nun faturasız kullanıcılar için düzenlediği bir diğer bedava internet paketi ise, aylık olarak kazabileceğiniz 2 GB internet paketi için FATURASIZ2GB yazıp 4455 ‘e mesaj attığınızda anlık olarak 2 GB internet hakkı kazanmış olacaksınız.

Vodafone Hediye Çarkı

  • Vodafone İnternet paketlerinden yararlanabilmek için vodafone yanımda uygulamasını indirerek kısa sürede avantajlı fırsatlara ulaşabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulamasından Bana Ne Var bölümüne girip çarkı çevirdiğinizde çeşitli fırsatlara ulaşabilirsiniz. Bu fırsatlar arasında günlük, haftalık, aylık çeşitli GB paketlerine ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.
  • Vodafone anlık 3GB internet için HEDİYE3GB yazarak 4545’e mesaj atarak aylık 3 GB internet kazanabilirsiniz. Bu paketler tekrarlanmadığı için aylık olarak ihtiyacınız olan internet miktarına göre SMS yoluyla internet hakkı kazanmaya devam edebilirsiniz.

 Vodafone ile 5 GB Hediye İnternet Kampanyası

Anlık olarak kazanabileceğiniz bedava internet paketlerinden bir diğeri,4545’e 4bucakg kodunu göndererek 5 GB internet hakkı kazanabilirsiniz.

Vodafone İnternet Paketleri ile 1 GB Hediye

Vodafone uygulamasını indirdikten sonra faturalı veya faturasız olmanız fark etmeksizin, uygulamaya giriş yaptığınız anda Vodafone 1 GB Hediye internet hakkına sahip olacaksınız.

Vodafone Ramazan Kampanyası

Vodafone, her dönem sunduğu çeşitli internet kampanyalarıyla, bizleri sevdiklerimize ulaştırmaya devam ediyor. Her dönem olduğu gibi Vodafone internet paketleri ile  2021 Ramazan Kampanyası ile yüzleri güldürüyor. Ramazan ayı boyunca faturalı veya faturasız hatta sahip olun, 2 GB internet hakkını Vodafone uygulamasından kazanabilirsiniz.

Akbank Vodafone 2 GB İnternet

Akbank Vodafone kampanyası ile Akbank kullanıcıları vodafone faturanız için ödeme talimatı oluşturduğunuzda bedava 2 GB internet hakkı kazanabilirsiniz.

Freezone 2 GB Bedava İnternet

Kazandırmaya devam eden Vodafone kampanyalarından, Vodafone freezon aboneleri TL yükledikçe internet hakkı kazanmaya devam ediyor. Pazartesi günleri 30 TL ve üzeri para yükleyen ya da 29 TL üstü paket alan faturalı ve faturasız kullanıcılardan 26 yaş altı bireyler 2 gün geçerli 2GB internet kazanabilmektedir.

Vodafone Süpermarket 10 GB İnternet

Vodafone bedava internet kampanyası, yanımda uygulaması ilk alışverişinizde 10 GB bedava internet hediye ediyor. Bununla birlikte yaptığınız her alışverişte 2 GB internet hattınıza tanımlanmaktadır. Telefonunuza yükleyeceğiniz Vodafone yanımda uygulaması sonrasında market alışverişleriniz için vodafone yanımda ya da istegelsin uygulaması ile yapacağınız alışverişinizde alışverişini online olarak halletmenin yanında, bedava internet hakkı her alışverişinizde hattınıza tanımlanacaktır.

Bedava İnternet Vodafone ile Davet Et 15 GB Kazan

Vodafone operatörü kullanıcılarının tanıdıklarını vodafone ‘a getirdiğinizde 15 GB bedava internet hakkı kazanma fırsatı yakalarsınız.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı