Vodafone Bedava İnternet

Vodafone İnternet nasıl yapılır

Vodafone Bedava İnternet

Günümüzde internetsiz bir yaşam düşünülemez desek yeridir. Alışverişten eğitime, banka işlemlerinden seyahat işlerine kadar aklımıza gelebilecek her şey internet sayesinde kısa ve kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Çeşitli araştırma ve dilediğimiz her şeye kolayca  ulaşabildiğimiz internet hayatımızın bir parçası oldu ve olmaya devam edecektir. Hatta gelecekte internete daha çok bağlı olacağız. Gerek mobil internetler, gerekse sabit  (ev, iş yeri vb) internetler bugün hemen hemen her yerde ve herkesin telefonunda mevcuttur.

Para aktarımı, alışveriş, araştırma, görüntülü konuşma, kilometrelerce uzakta akraba veya tanıdıklarımızla iletişim halinde bulunma, gidemediğimiz yerleri görme gibi bu şekilde sıralayabiliriz internetin bize sağladığı yararları.

Hayatımızın büyük bir parçası olan internette, durum böyle olunca birçok kişi tarafından “bedava internet” arayışı devreye giriyor. Sektörde var olan operatörler arasında da, kullanıcıları için çeşitli bedava internet fırsatları sunuluyor. Bedava internete artan rağbet sonucunda “bedava internet” hakkında da araştırmalar yapılmaya başlanıyor. Bedava internet nedir? Nasıl yapılır? Kimler faydalanabilir? Gibi sorular da akıllarda yer alıyor.

Bedava İnternet Nedir?

Bedava internet, operatörlerin kullanıcılarına sunduğu güzel ve çok sevilen bir hizmettir.

Türkiye’de en çok abone sayısına sahip olan GSM operatörü Vodafone, özellikle de kullanıcılarına sık sık yüzlerce GB’lık bedava internet dağıtmakta. Hemen hemen yılın tüm aylarında Vodafone’da kullanıcıları için bedava internet paketleri bulunuyor. Vodafone internet paketleri ile hem bedava internete sahip oluyorsunuz, hem de doya doya bedava internet kullanıyorsunuz. Bunlara ek olarak işinize yarayacak Vodafone’a özel kampanyalardan da geri kalmıyorsunuz.

Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava internet kampanyaları ile gönül rahatlığıyla ve doyasıya internet kullanabileceksiniz. Birbirinden güzel ve çok bedava internet paketleri sizleri bekliyor. İnternette birçok işlemin kolayca yapılması gibi Vodafone bedava internet kampanyaları da kolay bir şekilde yapılmaktadır. Aslında operatörlerin çoğu bedava internet başlığı altında kullanıcılarından küçük miktarlarda ücret almakta. Fakat Vodafone burada fark atıyor ve bedava internet için kullanıcılarından ücret talep etmiyor. Ayrıca bedava internet paketlerine katılım sağladığınız sürede sizlere başlangıçta ve bitişinde uyarı SMS’leri gönderiyor. Böylece sürpriz faturalarla da karşılaşmamış oluyorsunuz ve tereddütten de uzak kalmış oluyorsunuz.

Kampanyalardan biri yeni aboneler veya numarasını Vodafone’a taşıyanlar 15 GB’ kadar varan internet kazanıyor. 15 GB’lık bedava internet kampanyasından yararlanmak için  yapmanız gereken tek şey 7000’e ‘’HEDIYE5GB’’ yazmanız yeterli olacaktır. Her ay 5 GB olmak şartı ile 3 ay boyunca toplamda 15 GB’lık bedava internet kazanabileceksiniz. Bunun yanında Vodafone Seviyorum Testi, Vodafone Yanımda Uygulaması ve Vodafone Freezone İnternet Avı  (Vodafone’nun ‘’Sokakta İnternet Avı Başlıyor’’ sloganıyla yeni bir akım başlattı. Vodafone Freezone üyelerine özel olan bir oyun İnternet Avcıları ile sokaklarda uçuşan BİT’leri yakalamaya çalışıyorsunuz. Yakaladığınız bu BİT’leri isterseniz bedava internete, isterseniz de indirimli internet paketlerine çevirebiliyorsunuz.) ile de bedava GB’lar kazanabilirsiniz.

Ayrıca cep telefonunuzdan “GUNLUK 4GB” yazıp, “7000”’e kısa mesaj atarak da Vodafone’dan bedava internet kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan ayda 4 defa olmak üzere istediğiniz zaman faydalanabilirsiniz.

 Kimler Faydalanabilir?

Bedava internet kampanyalarından tüm Vodafone kullanıcıları faydalanabilir.

 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı