Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Hediye İnternet Paketleri

Vodafone Hediye İnternet Paketleri

GSM operatörleri yeni aboneler bulmak ve mevcut abonelerini memnun etmek amacıyla zaman zaman bedava internet kampanyaları düzenlemektedirler. Hem müşteri memnuniyetini öğrenmek hem de içinde bulunduğumuz pandemi dolayısıyla müşterilerine bir katkı sağlamak isteyen GSM operatörleri bedava internet uygulamasına başvurmuşlardır. Bu operatörlerden biri olan Vodafone; faturalı- faturasız tüm müşterileri için bedava internet kampanyaları geliştirmekte olup bu kampanyaları hız kesmeden abonelerine ulaştırmaktadır. Herhangi bir ücret ödemeden ya da faturanıza herhangi bir ücret yansıması olmadan bedava internet kullanabilirsiniz.

Vodafone Bedava internet Kampanyaları

Vodafone, 2015 yılında geliştirdiği “Vodafone Yanımda” uygulaması ile bedava internet hizmetini müşterilerine sunmaktadır. Vodafone Yanımda uygulamasında tüm online işlemlerin gerçekleşmesinin yanı sıra, içerisinde bulunan çark sistemi sayesinde hediye internet temini de yapılmaktadır. Yapmanız gereken tek şey, akıllı cihazlarınızda bulunan App Store ya da Google Play uygulamasına girerek oradan Vodafone Yanımda uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirmek. En başta da dediğimiz gibi tek kuruş ödemeden bedava internet kampanyasından yararlandığınız için indirdiğiniz uygulama da, hediye internet paketi de tamamen ücretsizdir.

Uygulamada bulunan Avantajlar sekmesinden, Fırsatlar Dünyası’na giriş yaptığınız takdirde Vodafone operatörünün müşterilerine sağlamış oldukları hediyeleri görebilmeniz mümkündür. Fırsatlar Dünyası sekmesinden gerek bedava internet gerekse internet üzerinden yapacağınız bir çok alışverişte geçerli indirim kuponları kazanabilirsiniz. Sayfanın en üst tarafında bulunan hediye çarkına girmeniz halinde karşınıza “Çarkıfelek” şeklinde bir oyun çıkacaktır. Sizden çarkı çevirmeniz istenir. Bu çarkta 1GB- 2GB- 5GB– sınırsız internet gibi seçeneklerin olmasının yanı sıra sınırsız konuşma gibi seçeneklerde mevcuttur. Çark çevrildikten sonra şansınız devreye girer ve herhangi bir internet seçeceği üzerinde çark durursa hediyeniz hemen hesabınıza tanımlanır. Ayrıca bedava internet hediyesi dışında büyük mağazalarda geçerli indirim kuponları da kazanabilirsiniz.

Vodafone operatörü mevcut müşterilerini ve potansiyel müşterilerini memnun etmeyi amaçlayan ve bu sebeple de Vodafone Yanımda uygulamasına oldukça önem veren bir operatördür. Hattınız ve tarifeleriniz ile ilgili tüm işlemlerinizi kolaylıkla halledebileceğiniz gibi arkadaşınızı Vodafone Yanımda uygulamasına davet ederek bedava internet kampanyasından da yararlanabilirsiniz. Yanımda uygulamasından Avantajlar sekmesine tıkladığınızda “Davet et Kazan” butonu karşınıza çıkacaktır. Buradan davet ettiğiniz arkadaşlarınız Yanımda uygulamasına giriş yaptığı takdirde 3 ay boyunca geçerli 15GB internet paketi hattınıza tanımlanmış olacaktır.

Ulaştırma Bakanlığı ve Vodafone operatörünün ortak bir projesi olan bu kampanya faturalı- faturasız tüm müşterileri kapsamaktadır. Ramazan ayının gelmesi ile birlikte tüm abonelere 1GB bedava internet temini yapılacaktır. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen tüm Vodafone abonelerinden herhangi bir katılım şartı veya ücret talep edilmemektedir.

Vodafone’nun yeni projelerinden biri olan Vodafone Süpermarket uygulaması ile hem alışverişlerini gönül rahatlığı ile yapabilir hem de 10GB interneti alabilirsiniz. Vodafone Süpermarket bir online alışveriş mağazasıdır. Vodafone aboneleri Yanımda uygulamasından 100 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde 10GB bedava internet kazanabilirler. Ayrıca daha sonra yaptığınız her alışverişte 2GB bedava interneti de almaya hak kazanırsınız.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı