Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Eğitim Bilişim Ağı Kampanyası (EBA)

Vodafone Eğitim Bilişim Ağı (EBA) Kampanyası

Korona virüs tedbirleri kapsamında okul hayatının online sisteme geçmesi ile birlikte Vodafone operatör markası da öğrencilerin eğitimlerinden geri de kalmaması için farklı kampanyalar ile desteklerini sağlamaya devam etmektedir. Vodafone Eğitim Bilişim Ağı (EBA) Kampanyası ile 3 GB internetten 6 GB internete kadar hediyeler kazanabilirsiniz.

Vodafone markası kullanıcılarına farklı kampanyalar ile hediyeler dağıtmaya devam ediyor. En yeni kampanyalarından biri olan EBA online sistemi için öğrencilere internet hediyesi ile destek oluyor.

Eğitim Bilişim Ağı (EBA) Kampanyası Nasıl Alınır?

Vodafone operatör markasının bedava internet kampanyalarından biri olan EBA kampanyası ile 3 GB interneti bedava olarak kullanabilirsiniz. Eğitimde online sisteme geçilmesi ile birlikte öğrencilerin derslerinde geri de kalmaması için Vodefone öğrencilere bedava internet kampanyası ile destek olmaya devam etmekte.

EBA kampanyasından yararlanabilmek için herhangi bir başvuruda bulunmanıza gerek yoktur. EBA kampanyası kapsamında her öğrencinin velilerinin hattına 3 GB internet her ay düzenli olarak tanımlanmaya başlanacaktır.

Vodafone hatlara her ay 3 GB internet hediyesi ile öğrenciler EBA sistemi üzerinden derslerine sorunsuz bir şekilde katılmaya devam edeceklerdir. Vodafone Eğitim Bilişim Ağı (EBA) Kampanyası her ay yenilenmesi ile birlikte EBA üzerinden derse katılan öğrenciler mağdur durumda olmayacaktır. 3 GB internet sadece EBA sistemi için Vodafone hattınıza tanımlanacağından dolayı eba.gov.tr sistemi üzerinde ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Eğitim Bilişim Ağı (EBA) Kampanyası Ne Zamana Kadar Geçerli?

Operatör markaları arasında kullanıcılarına sağladığı hediyeler ve fırsatlar ile oldukça güven duyulan Vodafone markasının öğrencilere sağlamış olduğu EBA kampanyası ile 3 GB internet hatlarına tanımlanacaktır. Vodafone operatörü her öğrencinin Vodafone hat sahibi velisine herhangi bir işlem yapmadan her ay 3 GB internet tanımlanacaktır.

Online eğitim sisteminden yüz yüze eğitime geçilinceye kadar Vodafone hat kullanıcısı olan her veliye 3 GB internet hediyesi devam edecektir. EBA kampanyası Vodafone operatör markası tarafından otomatik olarak her ay hattınıza tanımlanacaktır. Böylelikle öğrencileriniz EBA sistemi üzerinden devam eden derslerinden geri de kalmayacaktır.

Vodafone markası müşterilerine sağlamış olduğu özel kampanyalar ile piyasada dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. EBA kampanyası ile birlikte öğrencilere verdiği 3 GB internet hediyesi ile de kamuoyunda oldukça takdir topladı. Vodafone markasının eğitim kampanyalarından yararlanabilmek için en yakınınızda bulunan Vodafone mağazaların yeni hat satın alabilir ve ya hattınızı Vodafone markasına taşıyabilirsiniz.

Vodafone Eğitim Bilişim Ağı (EBA) Kampanyası ile birlikte öğrenciler her ay 3 GB internetlerine kavuşmaya devam etmektedir. Herhangi bir işlem yapmadan Vodafone hattınıza tanımlanan 3 GB internet ile EBA sistemi üzerinden derslere katılmaya devam edebilirsiniz. Vodafone’un ayrıcalıklı kampanyalarından yararlanabilmek için en kısa sürede sizlerde Vodafone ailesine üye olabilirsiniz.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı