Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır? Türkiye’de ön plana çıkan GSM operatörlerinden bir tanesi olan Vodafone, kullanıcılarını memnun edebilmek amacı ile çeşitli kampanya ve paketler hazırlamakta ve hazırladığı bu paketleri kullanıcılarına sunmaktadır. Bu konuda oldukça başarılı olan bu GSM operatörü, bilhassa bazı dönemlerde oldukça fazla kampanya ile üyelerinin rahat etmesini sağlamaktadır.

Birçok operatör, birçok kampanya üzerinden abonelerinin bedava internet sahibi olmasını ister. Bu GSM operatörlerinden bir tanesi olan Vodafone, pek çok bedava internet kampanyası ile üyelerinin internet sahibi olmasına katkı sunmaktadır.

Yanımda Uygulaması ile Bedava İnternet

Vodafone tarafından aboneleri için oluşturulmuş bulunan kampanyalarından biri Vodafone Yanımda Uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır. Bilindiği üzere Yanımda Uygulaması, Vodafone tarafından kullanıcıları için oluşturulmuştur. Bu uygulamanın tablet ya da akıllı telefonlara indirilmesi, kampanyadan yararlanılabilmesi oldukça mühimdir. İndirilen uygulama üzerinde yer alan “Bana Ne Var” kısmına gidilmeli ve burada bulunan çark çevrilmelidir. Çarkın çevrilmesi sonucunda kişi, 5 GB’a kadar internet sahibi olabilmektedir.

Vodafone E-Fatura ile Bedava İnternet

Bedava internet kampanyalarından bir diğeri de Vodafone E-Fatura ile Bedava İnternettir. Bilindiği üzere son zamanlarda pek çok operatör, üyelerini internet üzerinden fatura ödemeye yönlendirmektedir. Çevreyi korumak için böyle kampanyalara başvuran operatörlerden bir tanesi olan Vodafone, kişilerin e-fatura ile internet kazanmasına olanak tanımaktadır. Bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız eğer e-faturaya geçmeli ve faturanızın mail aracılığı ile size gönderilmesini sağlamalısınız. EFATURA yazdıktan sonra bir boşluk bırakmalı ve ardından mail adresinizi yazarak 7000’e kısa mesaj göndermelisiniz.

500 MB Bedava İnternet

NET 500MB yazarak 3636’ya mesaj gönderebilir ve böylelikle 500 MB internetin sahibi olabilirsiniz. Mesajı gönderdikten sonra hızlı bir şekilde hattınıza 500 MB internet tanımlanacaktır. Bu paketten kişi sadece bir kere yararlanabilmektedir.

 Vodafone Bedava İnternet Kampanyası 8 GB

Vodafone bedava internet kampanyalarından biri olan Vodafone 8 GB Bedava İnternet Kampanyasından faydalanabilmek için SUPER2GB yazarak 3636’ya kısa mesaj gönderebilirsiniz. Mesajınız ardından 8 GB hattınıza tanımlanacaktır. Böylelikle 8 GB interneti 1 ay kullanabilir, bu kampanya dahilinde internette rahatça gezebilirsiniz.

İnternet konusunda cömert davranan ve bu nedenle abonelerinden olumlu yorumlar alan Vodafone, Yükle Harca Kazan ile üyelerine bedava internet sunmaktadır. Bu kampanya hem faturalı hem de faturasız hat sahipleri için geçerlidir. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin hatlarına 30 TL yüklemeleri gerekmektedir. Ardından abone, BANANEVAR yazıp 4455’e kısa mesaj göndermelidir. Böylelikle kişi, 1 ay geçerli olacak bedava internetin sahibi olacaktır.

Yukarıda sıralanan kampanyaların her biri Vodafone tarafından abonelerine sunulmakta olup bu kampanyalar dahilinde aboneler hızlı ve kolay bir şekilde bedava internet sahibi olmaktadır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı