Vodafone Bedava İnternet

Vodofene’dan 8 GB bedava İnternet

Vodofene’dan 8 GB bedava İnternet

Vodafone’den herkese 1 defaya mahsus 8 GB hediye internet fırsatı Vodafone müşterisi olan herkese sağlanmaktadır.Vodafone müşterisi olan herkes bu kampanyadan yararlanma hakıına sahip olabilmektedir. Vodafone müşterisi değilseniz hemen Vodafone müşterisi olarak siz de bu kampanyadan yararlanma hakkına sahip olabilirsiniz.

Vodafone aboneleri için özel olarak sunulan bedava 8 GB internet paketi GİGABYTE kapsamında bir defaya mahsus olmak üzere Vodafone müşterilerine sunulmaktadır.

Vodafone müşterilerinin daha fazla internet kullanım ihtiyacını karşılamak için pek çok internet kampanyası olduğu gibi bu kampanyaya da imza atmakta ve müşterilerine 8 gb kadar bedava internet hediye etmektedir.

Bu kampanya dahilinde siz de Vodafone müşterisiyseniz bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanma hakkına sahip olabilmek için öncelikli olarak SMS ile başvuru yapmanız gerekir.

Böylece bedava 8 GB internetiniz müracaat sonunda hattınıza yüklenecektir. Hattınıza yüklenen hediye paketini kampanya dahilinde belirtilen süre içerisinden hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Süre dolduktan sonra kalan paketleriniz silinecek ve kullanım hakkınızı kaybedeceksiniz.

Vodafone 8GB Bedava İnternet Paketi Nasıl Alınır?

Vodafone 8GB  bedava internet paketi almak için cep telefonunuzun mesaj bölümüne girerek SUPER yazın ve 3636’ya SMS atın. SMS ile hemen 8 GB internetiniz hattınıza tanımlanacaktır. Otomatik olarak Vodafone sahipleri mesaj atarak 8 GB kullanım hakkına anında sahip olabileceklerdir.

Sadece 1 defaya olmak üzere 8 GB internetinizi SMS aracılığıyla hattınıza tanımlandıktan sonra kullanım süresi dahilinde ,internet paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Vodafone aboneleri için paket bir kerelik olmak üzere düzenlenmektedir.

Süre geçtikten sonra ikinci kez mesaj atıp yeniden 8 gb internet paketinden yararlanma hakkınız bulunmamaktadır. Sadece 1 defaya mahsus olmak üzere paketten yararlanma hakkınıza sahipsiniz Vodafone abonesi değilseniz kampanyadan yararlanmak için hemen Vodafone numaranızı taşıyabilir ve siz de bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Vodafone 8GB  bedava internet Vodafone müşterisi olduktan sonra SM aracılığıyla müracaat yaparak hattınıza tanımlanan 8 GB bedava internet paketini kullanabilirsiniz. Paketi sadece hat sahibi kullanabilmektedir. Başka hatlara transfer ya da aktarma işlemi yapılmamaktadır. Sadece hat sahipleri belirlenen süreler dahilinde bedava internetlerini kullanabilmektedirler.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı