Vodafone Bedava İnternet

vodafone 30 Gb İnternet Paketleri

Vodafone Bedava İnternet ile Taşıma ve Yeni Hat Kampanyaları

Vodafone 30 gb ile bedava internet ile aldığınız hat ya da numaranızı taşıma aşamasında fırsatlar sunuluyor olacak. Siz de hemen numara taşıma ve yeni hat kampanyaları ile avantajları değerlendirin. Size özel kampanyalarla internet, konuşma ve SMS fırsatları sunuluyor. Vodafone 30 gb tarifenize özel olabilir. Siz de hemen tarifenize özel kampanyalar ile oluşturulan fırsatları değerlendirin.

Vodafone Yeni Uyumlu 6 GB + 2GB

Yeni uyumlu paketi ile yeni hat alacak olan kişilere özel indirimli fırsatlar sunuluyor. Siz de hemen bunu değerlendirmeniz halinde, avantajlı bir şekilde hizmetten faydalanmış olacaksınız. 8 GB internet için kullanılmayan hakların bir sonraki aya devretmesi de sağlanmıştır. Sadece 32 TL olan bu tarife ilk 3 ay için geçerlidir. Sonraki 9 ayda da 39 TL olarak fatura ödemesi yapacaksınız.

Red 20 GB + 5 GB 

Sunulan yeni hat kampanyaları arasında Vodafone red kampanyası var. Bu kampanya kapsamında 55 TL’lik ilk 3 aylık bir ödeme olacak. Online üzerinden yapılan işlem için geçerlidir. Sonraki ayda ise 9 ay botunca ödemeniz 64 TL olacak. İlk ay ise 20 GB bedava internet sunulacak. 250 SMS + 1000 DK hediye sizlere sunuluyor. Değerlendirip hemen siz de bu alanda avantajları değerlendirin.

Vodafone 30 GB 

Vodafone Red 25 GB + 5 GB Diğer bir vodafone yeni hat kampanyası ise Vodafone Red üzerinden geliyor. Aylık ilk 3 ay boyunca ödemeniz 74 TL olacak. Sonraki 9 ayda ödemeniz 89 TL olacak. 30 GB internet + sınırsız, ilk ay 20 GB hediye olacak. 1500 dakika konuşma hakkı ve 50 SMS ile fırsat tanımlanacak. Siz de bu tarife için yeni hat alarak, yeni hat kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Vodafone Yeni Uyumlu 3 + 2GB

İnternet kullanımında artık sınır yok. Çok daha rahat şekilde interneti kullanabileceğiniz şekilde yeni uyumlu 3 GB internet + 2 GB internet sizlere sunuluyor. Online’a özel olmak üzere ilk 3 ay boyunca 30 TL ödeme alınır. Ardından 34 TL’lik 9 aylık ödemeniz olur. Vodafone 10 GB bedava hediye ilk ay için geçerlidir. Ay boyunca geçerli olan 10 GB bedava internetiniz olacak. 250 SMS ve 1000 DK konuşma hakkınız olacak.

Vodafone 25 GB + SINIRSIZ İnternet

İlk ay bedava 20 GB internet fırsatını kaçırmayın. Yeni hat alanlara özel sunulan bu kampanya, direkt olarak aylık 45 TL’lik bir ödeme ile sizlere sunuluyor. Online a özel kampanya sonrasında 9 ay boyunca 64 TL’lik faturanız olacak. Bunu kaçırmamak için hemen tarifenizi seçip, hat siparişinizi verebilirsiniz. Online sistem üzerinden hemen gereken yapılacak ve hattınızın sizlere ulaşması sağlanacaktır. Sunulan sınırsız internet kampanyalarını ve dakika kampanyalarını kaçırmayın.

Vodafone 26 Yaş Altı İçin Kampanya

Sizlere sunulan hat almanız halinde geçerli olan kampanyalar arasında, sadece 26 yaş altına özel kampanyalar da olacak. Vodafone genç yeni uyumlu paket sayesinde, 3 + 2GB bedava internet fırsatınız olacak. Sınırlı süre için 2 GB hediye internet verilecek. İlk ay ise 10 GB bedava internet fırsatı olacak. Yeni hat alacak olan kişilere özel sunulan bu kampanyaları değerlendirip hemen siz de hat alarak bu fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Sizlere sunulacak olan kampanyaları kaçırmadan, siz de Vodafone 30 GB internet ve diğer kampanyalar kapsamında fırsatları değerlendirin. Hemen sizin için özel fırsatları değerlendirip dakika ve internet kampanyalarından, fırsatlarından faydalanın.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı