Vodafone Bedava İnternet
Trend

Vodafone Sınırsız Sosyal Medya

Vodafone Sınırsız Sosyal Medya Hakkı Nasıl Yapılır?

Vodafon Sınırsız Sosyal Medya Hakkı Nasıl Yapılır? Sınırsız internet hakkınız ile sosyal medyada vakit geçirmek istiyorsanız Vodafon sosyal pass paketini tercih edebilirsiniz. Eğer Red tarifelerinden herhangi birini kullanıyor iseniz hediye çarkından sizler de sosyal pass paketini kazanabilirsiniz.

Eğer Vodafone Yanımda uygulamasından hediye çarkında sosyal pass paketi gelmedi ise ücretli bir şekilde pass paketini satın alabilirsiniz. Aynı şekilde Red tarifelerinden herhangi birini kullanmıyor ancak Vodafone müşterisi iseniz yine satın alma işleminizi tamamlayarak paketler için kullanım hakkı kazanabilirsiniz.

Sınırsız sosyal medya paketi anlaşmalı olduğu sosyal medya uygulamaları için geçerlidir. Bu uygulamalar arasında ise sadece Facebook, Twitter ve Instagram yer almaktadır. Sizler de bu üç sosyal medyayı aktif olarak kullanıyorsanız kendi internet paketlerinizden harcama yapmadan da uygulamalarda vakit geçirebilirsiniz.

Vodafone sosyal medya paketi tercih ederken paket içeriğinde bulunan uygulamaları kullanıp kullanmadığınıza dikkat ediniz. Sadece anlaşmalı olunan sosyal medya uygulamaları için geçerlidir. Bunlar dışında kullanacağınız tüm sosyal medya uygulamaları ve diğer uygulamalar için sadece kendi internet paketinizden harcama yaparsınız.

Sosyal medyada çokça vakit geçirenler için mükemmel bir fırsat sunan pass sosyal paketi sınırsız internet hakkı sunmaktadır. Ek olarak tarifenize yansıtabileceğiniz ve ücretli olan Vodafone sosyal pass paketi aylık olarak otomatik yenilenen bir pakettir.

Tarifenize ek olarak satın alabileceğiniz sosyal pass paketi için öncelikli olarak Vodafone Yanımda uygulamasına girin. Daha sonra bu uygulama içinden arama butonundan Vodafone pass paketleri yazarak sosyal pass paketine ulaşabilirsiniz. Satın alma işleminizi yaptıktan sonra ise kısa süre içinde sizlere SMS ile onay mesajı gelmektedir. Bu onay mesajının ardından bir aylık kullanım süreniz başlayacaktır. Gelecek ay tekrar tarifenize ek olarak 32 liralık ek ücret yansıyacak ve sınırsız sosyal medya kullanma hakkınız yeniden tanımlanacaktır.

Vodafone Sınırsız İnternet Paketleri

İnternet, dakika, SMS, puan ve daha pek çok avantajlı hediyeleri ve paketleri ile sizlerin yanında olan Vodavon bu kez pass paketleri ile dikkatleri çekmeye devam ediyor. Sizler de internette daha çok vakit geçiriyor ve hattımdaki internetim bana yetmiyor diyorsanız pass paketlerini tercih edebilirsiniz. 2021 yılının en çok tercih edilen satın alınan paketlerinden olan pass paketleri gün içinde kullanabileceğiniz sınırsız internet hakkı vermektedir. Tamamen ücretsiz internet hakkını aylık olarak yenileyebilirsiniz. Dönem sonunda dilerseniz iptal edebilirsiniz.

Vodafone sınırsız internet paketi farklı kategorileri ile sadece ihtiyacınıza yönelik bir kampanya yapmıştır. İnternet üzerinden mobil cihazınızda en çok nerede vakit geçirmeyi seviyorsanız sizlere bu uygulamalar için interneti bedava olarak sunmaktadır. Hattınıza tanımlandıktan sonra herhangi bir saat veya kota sınırı olmadan dilediğiniz kadar bedava internet hakkı ile uygulamalarınızı kullanabilirsiniz.

Vodafone sınırsız internet

Vodafon Yanımda uygulaması içerisinde karşınıza çıkacak pek çok avantajlı paket ve hediyeler ile yine ek olarak da sınırsız internet kazanma hakkınız devam etmektedir. Şifrenizi alarak hemen Vodafone Yanımda uygulamasına girebilir ve buradan hem pass paketlerini satın alabilir hem de hediye çarkını çevirerek yeni hediyeleri hattınıza tanımlayabilirsiniz. Red kullanıcısı olan Vodafone müşterileri ise hediye çarkı içerisinde pass paketlerine de ücretsiz olarak sahip olmaktadır. Ancak hattınıza tanımlanmış olan pass paketi dışında farklı bir paket tercih etmek istiyorsanız satın alma işleminizi yapmanız gerekmektedir.

Hediye olarak tanımlanan Vodafone sınırsız internet pass paketleri 1 aylık süre boyunca geçerli olabilmektedir. Siz de hemen Red tarifesine geçerek dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz internet hakkına sahip olabilir ve pass paketlerini kullanabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı