Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Superonline Evde Sınırsız İnternet

Turkcell Superonline Evde Sınırsız İnternet

Turkcell Superonline farkı ile en kaliteli ve en yüksek hızdaki internete sahip olabilirsiniz. Sınırsız interneti kaliteli ve uygun fiyatlara kullanmak için artık sadece Turkcell müşterisi olmanız yeterli olacak.

Sadece ihtiyacınıza uygun olan Turkcell evde sınırsız internet paketini inceleyerek tercih edebilirsiniz. Limitsiz olarak sahip olabileceğiniz Turkcell Superonline paketleri her bütçeye uygun fiyat aralıklarına sahiptir. Üstelik fiber altyapısı ile herhangi bir bağlantı kopma sorunu da yaşamazsınız.

Turkcell Superonline Avantajları

Turkcell evde internet paketleri ile sadece yüksek hızda ve limitsiz internet sahibi olmazsınız. Ayrıca kısa taahhüt sözü ile de sizleri zorlamayan sürede internet kullanma hakkına sahip olabilirsiniz. Sadece 12 aylık taahhüt sözü ile sizler de sınırsız ve limitsiz internet kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sadece sabit fatura ücreti ile istediğiniz kampanyadan yararlanabiliriniz. Buna ek olarak herhangi bir modem bağlama veya hizmet ücreti gibi ek ücretler ile faturanızda karşılaşmazsınız. Sadece kampanya dahilinde sizlere sunulacak olan fiyatlar haricinde 12 ay boyunca ekstra bir ücret ödemesiniz.

Başvurunuzu yaptıktan sonra sadece 2 gün içinde modeminiz ile birlikte fiber hızında internetiniz kurulmaktadır. Sizler de herhangi bir açma veya bağlama süresini beklemeden hızlı bir şekilde sınırsız internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Superonline farkı ile sahip olabileceğiniz sınırsız ev interneti içerisinde yine sizlere sunulan pek çok kampanyadan da yararlanma şansına sahip olacaksınız. Ev internetiz ile birlikte sınırsız müzik dinlemek için FİZY, TV+ ve Bip uygulamalarını da kendi internetinizden yemeden bedava olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca Turkcell Superonline farkı ile ev interneti ile birlikte Dergilik uygulamasını da hediye olarak kullanabilirsiniz.

Eğer farklı bir operatörden Turkcell Superonline müşterisi olarak geçiş yaparak hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız cayma bedelinizi de Turkcell karşılamaktadır. Ancak belirli olan limitler üzerinden cayma hakkının karşılandığını söylemekte fayda olacaktır.

Ayrıca Turkcell hızını test edebileceğiniz ön kullanım paketleri ile de bulunmaktadır.

Turkcell Superonline Ev İnternet Paketleri

Fibere Hoş Geldin Kampanyası

12 aylık kullanım taahhüt sözünüz ile birlikte limitsiz olarak ev internetinizi Turkcell Superonline farkı ile kullanmaya başlayabilirsiniz.

İlk kullanıma başladığınızda paketinize tanımlı olan internet hızı 12 ay boyunca her ay yenilenerek aynı hızda devam etmektedir. Bununla birlikte 12 ay boyunca internetinizde herhangi bir şekilde hız düşümü de yaşanmamaktadır.

Sabit olarak belirlenen fiyat üzerinden taahhüt süreniz boyunca ekstra herhangi bir ücret ile karşılaşmazsınız. Faturanıza ek olarak kullanım süreniz boyunca aşım ücreti gibi ücretler yansımamaktadır.

Ücretsiz modem kurulum hizmeti ile başvurunuzdan sonra 2 gün içinde ev internetiniz yüksek hızda kurulmaktadır.

Kurulum sonrasında ve sırasında herhangi bir şekilde ücret ödemek zorunda da kalmazsınız.

Turkcell Superonline Limitsiz İnternete Giriş Kampanyası

Aylık olarak belirlenen fiyatlara modem ücreti ve tüm vergiler dahildir. Tercih edeceğiniz fiber hızı tüm taahhüt süreniz boyunca sabit olarak kalmaktadır. Faturanıza ek olarak herhangi bir ücret yansıtılmamaktadır.

Fiber limitsiz internet kampanyası ile 2 farklı taahhüt süresi ile hizmet alabilirsiniz. Dilerseniz 12 dilerseniz de 24 aylık kullanma sözünüze göre farklı Mbps hızı ile limitsiz internete sahip olabilirsiniz.

Kampanya fiyatı ile başvurduğunuz fiber Turkcell Superonline sınırsız internet tüm süre boyunca aynı kampanya fiyatından devam etmektedir.

Turkcell Fiber Eko İnternet Paketi

Online olarak hızlıca başvuracağınız Turkcell Superonline fiber eko internet kampanyasından 12 aylık taahhüt sözü ile yararlanabilirsiniz. 35, 50 ve 100 Mbps fiber hızı ile yararlanabileceğiniz fiber internetiz limitsiz olarak sunulmaktadır. Kampanya fiyatı sabit olmakla birlikte ek olarak herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı