Turkcell Bedava İnternet

Turkcell salla kazan kampanyası

Turkcell salla kazan kampanyası

Turkcell ülkemizin bir markası olarak tüm müşterilerine ayrı ayrı kampanya sunuyor. En yeni kampanyalarından biri olan Turkcell Salla Kazan Kampanyası ile kullanıcılarına birbirinden farklı hediyeler sağlıyor.

Salla Kazan uygulaması ile birlikte haftalık internet, SMS ve konuşma paketlerinden yararlanabilirsiniz. Her kullanıcının haftada bir Salla Kazan hakkı olduğu için kazandığı hediyeleri bir hafta boyunca kullanım hakkı tanınmaktadır.

Salla Kazan Kampanyası Nasıl Alınır?

Turkcell operatörü kullanıcılarına sağlamış olduğu özel kampanyalar ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Yeni kampanyalarından biri olan Salla Kazan BiP Kampanyası ile kullanıcılarına bedava internet, SMS ve konuşma hakkı sağlıyor. Turkcell’in sağlamış olduğu özel kampanyayı sadece 1 hafta kullanabilirsiniz. Salla Kazan bip kampanyasından yararlanabilmek için öncelikli olarak BiP uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

BiP uygulaması üzerinden #senyapdiye kanalını takip ederek Salla Kazan ile birbirinden farklı hediyeler kazanabilirsiniz. Uygulama üzerinden #senyapdiye kanalını takip ettikten sonra Salla Kazan butonuna tıklayarak ayda 1 kez olmak üzere Turkcell’in özel kampanyasına katılabilirsiniz. Turkcell Salla Kazan Kampanyası sayesinde binlerce kullanıcısına özel hediyeler dağıtmaya devam ediyor. BiP uygulamasını indirip #senyapdiye kanalını takip ederek Salla Kazan fırsatlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Kampanyası İle Bedava İnternet

Turkcell operatör kullanıcıları BiP uygulaması ve Salla Kazan butonu ile onlarca GB bedava internet hakkını elde ediyor. Turkcell kullanıcısı olarak sizlerde BiP uygulamasını indirip Salla Kazan butonu ile birlikte bedava internet kazanmaya başlayabilirsiniz.

Operatör markaları arasında kullanıcılarına sağladığı hediye internet, SMS ve konuşma paketleri ile dikkatleri her zaman üzerine çeken Turkcell markası BiP uygulaması ve Kazan kampanyası ile birlikte müşterilerine bedava internet şansı sağlamaktadır. BiP uygulaması üzerinden #senyapdiye kanalını takip Salla Kazan butonuna basan Turkcell kullanıcıları 1 ay geçerli olmak üzere bedava internet hakkı kazanmaktadırlar. Farklı GB’larda hediyeler kazanan Turkcell kullanıcılar Salla Kazan kampanyasına ayda sadece 1 kere katılım şansı bulunmaktadır. Kazandığınız hediyelerin kullanım hakkı hattınıza gönderilen SMS aktivasyon işleminden sonra tanımlanacaktır.

Turkcell markası müşterilerine birbirinden farklı hediye kampanyaları sağlayarak rakiplerinin bir adım önüne geçmeye devam ediyor. Turkcell markasının farklı hediye kampanyalarından yararlanabilmek için internet sitesi üzerinden ve ya en yakınınızda ki Turkcell bayiliklerinden bilgi alabilirsiniz. Turkcell’in kendi uygulaması olan BiP uygulaması ile birlikte de müşterilerine hediye internet, SMS ve ya konuşma hakkı kazandırıyor.

Turkcell Salla Kazan Kampanyası, BiP uygulamaları üzerinden gerçekleşmektedir. BiP uygulamasını indirip #senyapdiye kanalını takip ederek Salla Kazan butonu ile birlikte hediyeler kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanabilmek için telefonunuzda BiP uygulamasının yüklenmiş olması gerekmektedir. Turkcell markasının birbirinden farklı hediye kampanyalarından yararlanabilmek ve ya haberdar olabilmek için internet sitesi üzerinden ve ya bayiliklerinden bilgi alabilirsiniz.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı