Turkcell Bedava İnternet

Türkcell Günlük 5 GB Bedava İnternet

Türkcell Günlük 5 GB Bedava İnternet

Anlaşmalı bankalardan Türkcell günlük 5 gb hediye fırsatı kazanmak için;

Türkcell müşterileri anlaşmalı oldukları bankalardan yararlanarak bedava internet ayrıcalığı kazanabilirler. Türkcell operatör sahipleri otomatik ödeme talimatı vererek bedava internet ayrıcalığından bu sayede kolayca yararlanabileceklerdir. Kampanya dahilinde otomatik ödeme talimatı sayesinde 5 gb kadar bedava internet hakkı böylece elde edilebilecektir.

Günlük olarak 5gb kadar olmak üzere Turkcell müşterileri bankaları aracılığı ile bedava internet fırsatından yararlanma ayrıcalığı elde edebileceklerdir. Anlaşmalı bankalar üzerinden bedava internet kazanmak için detayların nasıl olduğunu yazımızın devamında anlatacağız. Böylede kampanya hakkında bilgi vererek kampanyadan nasıl yararlanmanız gerektiğini sizlere aktaracağız.

Anlaşmalı Bankalar Aracılığıyla Turkcel Günlük 5 GB Hediye İnternet Kampanyası Nasıl Uygulanmaktadır?

Anlaşmalı bankalar aracılığıyla Türkcel günlük 5 gb hediye kampanyası için öncelikle Turkcel müşterisi olmak gerekmektedir. Türk müşterisi değilseniz hattınızı Turkcell’e taşıyarak siz de bu kampanyaya kolayca dahil olabilirsiniz. Turkcell faturalı hat sahiplerine özel olan bu uygulama için faturalı sabit hattınız olması gerekmektedir.

Anlaşmalı bankalar aracılığıyla hattınız üzerinden otomatik ödeme talimatı vererek bu otomatik ödeme talimatı sayesinde günlük 5GB kadar bedava internet kullanım hakkına sahip olmanız mümkündür.

Otomatik ödeme talimatı verdikten sonra bu otomatik ödeme talimatı aracılığıyla hattınıza 5 gb kadar internet ücretsiz olarak tanımlanacaktır.

Anlaşmalı Bankalardan Turkcell Günlük 5 GB Bedava İnternet Nasıl Kullanılır?

Anlaşmalı bankalardan Turkcell günlük 5 gb bedava internet kullanmak için Türkcell faturalı hat sahibi olmanız ve bankanıza otomatik ödeme talimatı vermeniz yeterlidir. Otomatik ödeme talimarı verdikten sonra hattınıza hemen 5gb kadar bedava internet tanımlanacaktır. İnternetiniz cep telefonunuza tanımlandıktan sonra internetinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu kampanyadan yararlanabilmek için anlaşmalı bankalar üzerinden ilk defa otomatik ödeme talimatı vermiş olmanız gerekmektedir. İlk defa olarak otomatik ödeme talimatı veriyorsanız 5gb kadar bedava internet kampanyasından yararlanma hakkına sahip olabileceksiniz.

Faturalı hat sahiplerine özel olan bu kampanya anlaşmalı bankalar aracılığıyla otomatik ödeme talimatı verilerek uygulanmaktadır. Başvuru yapmaya gerek kalmadan sadece otomatik ödeme talimatı ile bu kampanyadan yararlanmak mümkündür.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı