Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Evde İnternet

Turkcell Evde İnternet

Turkcell Evde İnternet paketleri ile 12 aylık kalma sözünüze sınırsız internet kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Hem ev hem de iş yeriniz için tercih edebileceğiniz Turkcell evde internet paketleri yüksek kaliteli fiber internet ağını kapsamaktadır.

Evinizde herhangi bir bağlantı kopma sorunu yaşamadan Turkcell internet hizmetini kullanabilirsiniz.

Turkcell Evde Sınırsız İnternet Kampanyaları

Turkcell avantajları ile evinizde ve iş yerinizde interneti yüksek kalitede kullanmak için sizler de ihtiyacınıza yönelik olan paketlerini inceleyebilirsiniz.

Ev İnternetine Hoş Geldin Kampanyası

Sınırsız olarak kullanabileceğiniz ev internetine hoş geldin kampanyası için iki farklı kampanyayı tercih edebilirsiniz. 20 Mbps hız limitine sahip olan birinci kampanya için aylık olarak ödeyeceğiniz 8 liralık modem ücreti de kampanya fiyatının içerisine dahildir.

Diğer ev interneti kampanyası ise 24 Mbps hız limitine sahiptir. Herhangi bir aşma söz konusu olmadığı için her iki kampanyada da ekstra bir ücret ile karşılaşmazsınız. Bunun için kampanyada belirlenen ücretler aylık olarak modem dahil fiyatı ile ödeyeceğiniz net ücretlerdir.

Ayrıca ev interneti kampanyasına dahil olduğunuzda hızlı bir şekilde modeminiz evinize getirilerek ücretsiz bir şekilde kurulum yapılmaktadır. Ekstra olarak bir modem bağlantı ücreti de ödemezsiniz.

12 aylık taahhüt sözünüze karşın sınırsız bir şekilde sabit fiyatlar ile ve Turkcell kalitesi ile ev internetini kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Turkcell Özel Kablo İnternet Kampanyası

Turkcell kalitesi aracılığı ile daha kaliteli bir internet hizmeti almak için özel kablo ev interneti kampanyasını tercih edebilirsiniz. Özel kablo internet kampanyası ile sabit olarak belirlenen fiyata tüm vergiler ve modem ücreti de dahildir. Sürpriz olarak herhangi bir ekstra ücret ile kullanımınız sırasında kesinlikle karşılamazsınız.

Kampanya dahilinde ücrete ek olarak herhangi bir kurulum veya bağlantı ücreti de ödemezsiniz. Özel kablo bağlantılı olarak yararlanacağınız ev interneti hizmeti iki farklı kampanya şekli ile sunulmaktadır.

24 Mbps hızına sahip olan özel kablolu ev interneti limitsizdir. Özel kablolu ev interneti için 24 aylık taahhüt sözü yeterli olacaktır.

Turkcell Kablo İnternete Merhaba Kampanyası

Evinizin konforunda sınırsız ve limitsiz internet kampanyasından yararlanmak için 24 aylık taahhüt sözünüz yeterli olacaktır. 3 farklı Mbps hızı ile sizlere sunulan kablo internete merhaba kampanyası için belirlenen fiyatlar sabittir. Kullanım süreniz boyunca ek olarak herhangi bir ücret ile karşılaşmazsınız. Ayrıca sınırsız internet hakkına sahip olacağınız için de internet aşımı gibi bir sorunla da karşı karşıya kalmazsınız. Sabit ücret ödeyerek limitsiz interneti Turkcell kalitesi ile kullanmanın ayrıcalığını yaşamak için kampanyaya dahil olabilirsiniz.

Sınırsız Turkcell İnterneti İçin Nasıl Başvurulur?

Limitsiz ve yüksek kalitedeki Turkcell internet paketlerinden size uygun olan pakete başvurmak için Superonline sitesini ziyaret edebilirsiniz. Başvurularınızı online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuz sonuçlandıktan sonra katıldığınız kampanya dahilinde hızlı bir şekilde modem kurulumunuz uzman bir ekip tarafından kurulmaktadır. Bununla birlikte modem kurulumu sırasında herhangi bir ek ücret de ödemezsiniz.

Vergiler, bağlantı ve modem kurulumu için alınacak olan tüm ücretler kampanya dahilinde sizler için sunulan fiyatlara ek olarak yansıtılmıştır.

Turkcell kalitesi ile sahip olabileceğiniz ev interneti paketleri yüksek hızdadır. Tüm paketlerin hızları ortalama olarak 800 Kbps’ye kadar çıkabilmektedir.

Turkcell Evde İnternet Paketlerinden Kimler Yararlanabilir?

Turkcell ev interneti paketleri ve kampanyalarından yararlanmak için Turkcell müşterisi olmanız gerekmektedir. Farklı bir operatörden de geçerek anında Superonline farkı ile yüksek hızlı internete sahip olabilirsiniz. Dilerseniz eski dilerseniz de yeni Turkcell müşterisi olun tüm paketlerden avantajlı olarak yararlanabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı