Turkcell Bedava İnternet

Türkcell Bizce İle 5 GB Bedava Bol Internet

Turkcell Bizce İle 5 GB Bedava Bol Internet

Turkcell bizce ile 5GB bedava internet kampanyası Turkcellilere özel uygulanmaktadır. Turkcell müşterilerine özel olarak düzenlenen kampanyadan yararlanmak için bizce uygulamasını cep telefonunuza indirerek uygulamadan yararlanmanız mümkündür.

Ücretsiz olarak bizce uygulamasını cep telefonunuza indirdikten sonra yapmanız gereken uygulama üzerinden puanları biriktirmektir. Puanları biriktirerek bedava gb kazanma hakkını elde edebilirsiniz.

Bedava internet paketinden yararlanmak için yapmanız gereken bizce uygulamasını öncelikli olarak indirmeniz gerekmektedir. Sonrasında kupon toplamaya başlayabilirsiniz.

Günde 1 kupon kadar kupon toplama hakkınız bulunmaktadır. 60 kupona kadar kupon biriktirdiğiniz takdirde 2 ya da 5 GB bedava internet paketi hattınıza otomatik olarak tanımlanacak ve size tanımlanan bedava internetten hemen kullanmaya başlayabileceksiniz. Kazanmış olduğunuz internetin kullanım süresi 1 ve 7 gün arasındadır. Bu süre dolduktan sonra kalan internet hakları silinecektir.

Turkcell Bizce İle Bedava İnternet

https://bedavainternetkampanyalari.com/turkcell-bedava-internet/Turkcell 5 gb bedava internet paketi kazanmak için siz de Turkcell operatörüyseniz bizce uygulamasını hemen indirebilir ve kuponları biriktirmeye başlayabilirsiniz. En az 15 gün boyunca 15 kupon biriktirerek 2 GB internet kullanım hakkını elde edebilirsiniz.

30 kupon biriktirmeniz dahilinde 3 gün süreyle 3 gb internet kullanım hakkını elde edebilirsiniz. 45 kupon biriktiren kişiler 1 gün boyunca 5 gb internet kullanım hakkını elde edebileceklerdir. 60 kupon kadar kupon biriktirilmesi durumunda 1 hafta süreyle 2 gb kadar internet kullanın hakkına sahip olabileceksiniz.

Turkcell Bizce İle Kupon Biriktirerek Ne Kadar İnternet Kazanabilirsiniz?

Bizce uygulaması indirdikten sonra ‘’kupon biriktir’’ sekmesine tıklayarak en az 15 kuponla 60 kupona kadar kupon biriktirme hakkına sahip olabilirsiniz.

15 kupon biriktirerek 2 gb internet, 30 kupon biriktirerek 3 gün boyunca 3 gb internet, 45 kupon biriktirerek 1 gün boyunca 5 gb internet ve 60 kupon biriktirerek 1 hafta boyunca 2 gb kadar bedava internet kullanım hakkından yararlanabilirsiniz. İnternet süreleri dolduğunda bedava internet kullanım hakkınızda dolacak ve kalan internetleriniz otomatik olarak hattınızdan silinecektir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı