Turkcell Bedava İnternet

Türkcell Bip Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell Bip Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Türkcell bip hediye internet nasıl yapılır başlıklı yazımızda Turkcell kullanıcılarına özel olan bedava internet kampanyasından bahsetmeye çalışacağız. Bedava internet kampanyaları pek çok operatörlere günümüzde sunulan fırsatlardan birisidir. Günümüzde pek çok operatör kullanıcıları için çeşitli bedava internet kampanyaları düzenlenmektedir. Türkcell operatör sahipleri için Bip uygulamasından yararlanarak bedava internet kampanyasından yararlanmak da bunlardan birisidir.

Türkcell operatörlerine sahip olan kişiler Bip uygulaması ile bedava internet kazanmak için pek çok yollardan yaralanabilmektedirler. Bunlardan birisi grup kullanarak bu fırsattan yararlanmaktır. Bunun dışından başka yöntemlerle de bedava internet kampanyasından yararlanmak mümkündür. Bunların neler olduğu ve nasıl yapıldığını yazımız içerisinde sizlere anlatmaya çalışacağız:

Türkcell Bıp Yıldızları Kampanyasına Katılın Bedava İnternet Fırsatı Yakalayın

Türkcell Bip yıldızları kampanyası kapsamında bedava internet paketinden yararlanma mümkündür. Bunun için Bip yıldızları kampanyasına katılabilir ve bedava internet fırsatından siz de yararlanabilirsiniz.

Bip kullana kazan kampanyası adı altından olan bu kampanya kapsamından bedava internet hakkı elde etmeniz mümkündür. Bu kapsamda bol bol mesaj atarak bedava internet sahibi olabilirsiniz. Sevdiklerinize çok sayıda mesaj atmanız bu kampanyadan yararlanmanız için yeterlidir. Haftalık 2 gb kadar bedava internet fırsatından yararlanmanız bu sayede mümkündür. Bu kampanya her ayın ikisinde başlamaktadır. Her ayın ikisinden başlayarak 500 mesajdan 3000 adet mesaja kadar mesaj göndererek siz de bu kampanyaya dahil olabilirsiniz. Bolca sevdiklerinizle mesajlaşarak 2 gb kadar internet paketini bu sayede kazanmanız mümkün olabilmektedir.

Bilgi Yarışmasına Katılın Bedava İnterneti Kazanın

Turkcell kullanıcılarının bedava internet fırsatından yararlanabilmek için kullanacakları diğer yöntemde bilgi yarışmasına katılmalarıdır. Turkcell Bip üzerinden bedava internet kazanmak içim KİM GB İSTER yarışmasına katılmanız ve bu sayede bedava internet hakkı kazanmanız mümkündür. Kampanya dahilinde yarışmada 15 adet kadar soru bulunmaktadır. Yarışma 3 aşamadan oluşmaktadır. Her aşamada 5 tane soru sorulmaktadır. İlk aşamada 250 mb ikincisinden 500 3.sünde ise 1 gb kadar bedava internet hakkı kazanmanız mümkündür. Tüm soruları doğru yanıtlayarak 1 gb bedava internet fırsatından yararlanabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı