Turkcell Bedava İnternet

Türkcell Bedava İnternet Nasıl Kazanılır

Türkcell Bedava İnternet Nasıl Kazanılır

Bedava internet için internetsiz evler ve telefonlar yok denecek kadar azdır bu çağda, internet faturalarının yakında süresinin dolacağından hepimiz şikayet ediyoruz. Bu durumda, açık internet erişim noktası hemen aranabilir veya mesaj yoluyla internet edinebilir.

Türkcell’in bedava internetini nasıl edineceğimi, Türkcell’in bedava internetini nasıl alacağımı ve en son kampanyaları bir araya getirilmeye çalışıldı. Güncel Türkcell Bedava İnternet 2021 kampanyasını şu şekilde elde edebilirsiniz.

Türkcell Salla Kazan Kampanyası

İnterneti en iyi duruma ulaştıran operatörlerden biri olan Türkcell ile her hafta bedava internet uygulamasına sahip oluyorsunuz. 25 GB’a kadar interneti kullanmak için haftada bir sallayın. Ayrıca, ek haklar almak için Bip Salla Kazan kanalını kanalını takip edin.

Bu kampanya, bireysel ve kurumsal abonelerin katılabilmesi için futbol bilgisi gerektirir. Seçilen maçta atılan her gol için 100 MB ücretsiz internet alacaksınız. Ancak, önce kampanyaya katılmalısınız. Gollercepte.tv/ adresinden kayıt olmanız gerekmektedir. Her biri için hedef 100mb veya gollercepte uygulamasını girin, GOL yazıp 9100’e bir SMS gönderin. Bu adreslerden seçim yapmak için bir eşleşme de belirtebilirsiniz.

Maçın başlamasından sonraki 10 dakika içinde bir maç seçme hakkına sahipsiniz. Haftalık kampanyalara katılım ücretsizdir. Ücret karşılığında katılmak size hedef olmadan 100 MB internet kullanımı sağlar. Ayrıca, 5 haftalık Goller mobil global paket aboneliği, 1 haftalık europa paket aboneliği, 3 haftalık iddaa paketi abonesi, 6 haftalık mobil standart paket üyeliği ve 8 haftalık ücretsiz erişim için abone olun. Goollercepte süper paketi ile de internet arttırılabilir.

Paycell ile Hediye İnternet Kampanyaları

Kart veya banka bilgilerinizi paylaşmadan Türkcell telefon numaranızı kullanarak çeşitli alışveriş noktalarında ödeme yapmanızı sağlayan Paycell adı verilen bir hizmettir. Bir tür sanal karttır. Bir kredi kartı numarası kaydederek veya doğrudan bir paycell kartı satın alarak kullanabilirsiniz. Bu kartla kolayca ödeme yapabilirsiniz. Paycell uygulaması veya Türkcell Abonelik Merkezi üzerinden ilk faturanızda 1 GB, ikinci faturanızda 2 GB kazanabilirsiniz.

Bu kampanya için bedava interneti kullanırken akılda tutulması gereken bir diğer önemli husus ise Paycell veya Abone Merkezi’nden fatura ödemeden önce PAYCELL FATURASI yazıp 5955’e kısa mesaj göndermeniz gerektiğidir. Her abone bu kampanyadan sadece bir kez faydalanabilir.

Türkcell Faturalı Hatta Geçince Hediye İnternet

Yeni bir ön ödemeli hat almayı düşünüyorsanız, Turkcell yeni faturasız hat abonelerini çok güzel bir hediye ile karşılıyor. Hat devreye alındıktan sonra, kurulu TL ve abonelik paketine ek olarak 15GB ücretsiz internet erişimi 3 ay boyunca mevcut olacak. Bu zengin internet kampanyasına ek olarak, TL kurmadan 1000 dakika ücretsiz görüşme, 250 SMS ve 9GB internet almak için yeni bir faturalı hat satın alabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı