Turkcell Bedava İnternet

Turkcell 1 GB Bedava İnternet (Paycell İle Fatura Öde)

Turkcell 1 GB Bedava İnternet (Paycell İle Fatura Öde) hediye internet kampanyalarına bakan müşteriler, kendilerine uygun paket yapmadan internet kazanmak istemektedirler. Genellikle en çok bedava internet veren bir operatörde Turkcell’dir. Eğer hattınız Turkcell’se bir çok uygulama ve paketler kapsamında cep telefonunuza bedava internetler yükleyebilirsiniz.

Bu durumda ay sonunu getirmeden bir tane daha internet paketi yapmaz ve cebinize tasarruf sağlarsınız. Bugün sizlere Turkcell’in 2021 yılında başlattığı 1 GB mobil internet hediyesi ile ilgili bilgiler vereceğiz. Turkcell paycell ile fatura ödeyen aboneler 1 GB mobil internet kazanmaktadır. Bu uygulamadan ve bedava internetten yararlanmak için Paycell uygulamasını kullanarak fatura ödemeniz ve ya Turkcell Cep Merkezlerinden fatura ödemeniz gerekmektedir. Her hangi bir kurum faturasını ödediğiniz 1 GB bedava internet sahibi olacaksınız. Dilerseniz şimdi sizlere kampanya hakkında bilgiler verelim.

Paycell Uygulaması İle Fatura Ödeme (1 GB Bedava İnternet)

İstediğiniz bir kurum faturasını Turkcell ile yaparsanız 1 GB bedava internet sahibi olacaksınız. Turkcell 2019 yılında da abonelerini mağdur etmemek için bir çok kampanya başlatmıştır. Eğer sizde Turkcell abonesiyseniz bu kampanyalardan faydalanarak bedava internetin keyfini çıkartabilirsiniz. Turkcell aboneleri bu kampanyadan sadece 1 defa faydalanabilirler. Daha çok bedava internet kazanmak istiyorsanız Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Paycell uygulamasını kullanıp ve ya Turkcell mağazalarına gidip fatura ödemesi yaparsanız 1 GB mobil internet kazanabilirsiniz. Bu tarihler arasında yapılan fatura ödemeleri için geçerli olan bu kampanya ile hediye internetin keyfini çıkartın.

Kampanyaya Katılım Şartları

Öncelikle fatura ödemeden önce cep telefonunuzdan mesaj atmanız gerekecektir. Kampanyaya katılım sağlamak için cep telefonunuzun mesaj kısmına gelip FATURA yazıp 5955’e mesaj atmanız yeterli olacaktır. Daha sonra paycell uygulaması ve ya Dijital operatör üzerinden fatura ödemeniz durumunda 1 GB internet hattınıza yüklenecektir. Kampanya için bir sınırlama söz konusu değildir. kampanya için Turkcell abonesi olmanız gerekmektedir. Ayrıca aldığınız 1 GB bedava internet ile sadece yurt için kullanımlarımda geçerli olan internet yüklenecektir. Yenileme ve ya iptal işlemi yapmanıza gerek yoktur. Her kullanıcı sadece 1 kere faydalanabilir. Kampanya süresi dolduğunda zaten otomatik olarak iptal olacaktır.

Hediye İnternet Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bu kampanyaya katılmadan önce paketin geçerlilik süresini ve kampanya şartlarını dikkatle okuyunuz ve gerekli koşullara sahip olduğunuzu öğreniniz. Yurt dışında hediye internet kullanmak isteyenler için geçerli bir kampanya değildir. Hediyenizi yurt için internet harcamalarınızda kullanabilirsiniz. Kampanyanız bittiğinde Turkcell’in diğer kampanyalarına katılabilirsiniz.

Bu kampanyada 1 GB internet paket internetinizden önce kullanılacaktır. 1 GB bedava internet kullanmaya başladıktan sonra kullanım kotası %80 olduğunda bir uyarı mesajı alacaksınız. Ayrıca %100 olduğunda da ikinci uyarı mesajı gelecektir. İkinci uyarı mesajından sonra eğer varsa paket internetinize geçilecektir. Eğer paket internetiniz yoksa internet için ücret alınacaktır. Bu yüzden internet paketiniz için gelen mesajları kontrol ediniz. Ayrıca Turkcell mobil uygulaması ile hediye internet kalan kısmını kolayca öğrenebilirsiniz. Hatta Turkcell mobil uygulaması kullananlar bu kampanyadaki interneti bittikten sonra telefonunu salla kazan yaparak yeni internet hediyeleri alabilirler. Salla Kazan ile aylık 10 GB’a kadar bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için hemen Turkcell mobil uygulamasını telefonunuza indirin ve salla kazan yapın.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı