Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Prime

Türk Telekom Prime Bedava İnternet Paketleri

En büyük operatörler arasında olup ayrıcalıklı dünyayı sunan Türk Telekom Prime bedava internet paketleri kullanıcılar için çeşitli cazip yönleri bulundurur. Çok daha iyi tarife seçimleri var olurken hemen dahil olunabilmesi de mümkündür. Türk Telekom müşterisi olsun olmasın herkes prime avantajlarından yararlanma hakkına sahiptir. Bu çerçevede internet paketlerinin bedava kazanımları adına başvuru formu doldurarak neler olduğu hakkında bilgi alınabilir. Günümüzde akıllı telefonlar artık her yerde her amaç için kullanılırken internet paketlerinin önemi de büyüktür. Bir ay boyunca tek bir internet paketiyle idare etmek hiç de kolay değil. Bu amaçla çeşitli hediye internet kazanımlarıyla bu süreyi çok daha dolu dolu geçirmek mümkün.

Özellikle Türk Telekom kullanıcıları açısından kazanımların çeşitli olduğu da hemen görülüyor. Buna ilave olarak herhangi bir şekilde Türk Telekom bedava internet hilesi ya da sahtekarlıkları da çok fazla sayıdadır. Bu tip şeylerin gerçek olmadığı bilinmeli ve bunlara taviz verilmemelidir. Tık alınması adına yapılan bu tip paylaşımlar büyük risk içeriyor olabilmektedir. Sınırsız bir şekilde Türk Telekom internetinin kullanılması da söz konusu olmamaktadır. Mevcut Türk Telekom Prime ücretsiz internet seçeneklerini aşağıda sizler için hazırladık.

Türk Telekom Hediye İnternet Yükle

Dijitalleşen dünyaya ayak uydurma adına fatura dökümleri mail ile gönderiliyor. Bu kapsamda kullanıcılar fatura döküm belgelerinin e-posta ile gönderilmesini kabul ederek bedava internet kazanıyor. Buna yönelik talimatla TT Prime bedava internet hemen yükleniyor. Bunun için 1 GB ve bir mail adresi yazarak 3008’e kısa mesaj gönderme sonucu işlem tamamlanır. Kağıt israf durumlarının azaltılması adına gerçekleştirilen bu proje kapsamında hiçbir ücret alınmadan GB yüklemesi otomatik gerçekleşir. Hafta boyunca kullanımı olurken Türk Telekom tüm kullanıcıları yararlanabilir.

Bütün abonelerin fayda sağlayacağı bir başka TT internet kazanımı ise EBA üzerinden yapılır. EBA için geçerliliğe sahip 8 GB internet, tüm abonelere yüklenir. Yalnızca EBA mobil uygulaması girişlerinde geçerli olup yine aynı şekilde eba.gov.tr adresinden de kullanımı vardır. Bakiye sorgulama için  KALAN EBA yazarak 5555 mesaj gönderilir.

Online işlemler uygulaması aracılığıyla faturasız hatta sahip tüm Türk Telekom kullanıcılarına özel 2 GB internet verilmektedir. Yükleme kısmında kredi kartı bilgilerinin kaydedilmesi ile internet kazanılırken herhangi bir yükleme olmasına gerek yoktur. Tamamen bedava bir şekilde hediye internet doğrudan yüklenecektir.

Türk Telekom prime Bedava İnternet Uygulamaları

Türk Telekom hediye internet kazandırmaya uygulamalar üzerinden de devam etmektedir. Selfy uygulamasının indirilmesi işlemiyle beraber SelfyCard bilgilerini tanımlayan tüm müşteriler bu haktan yararlanır. 1 hafta geçerliliği olan Türk Telekom Selfy hediye 5 GB internet alımı hemen yapılmaktadır. Ücretsiz bir başka uygulama olan Sil Süpür aracılığıyla da internet kazanımlarının aralıksız devam ettiği bilinmektedir. Türk Telekomluysanız hemen uygulama indirerek sizler de biten internet paketlerinizi destekleyebilirsiniz.

Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden de bedava internet kazanma şansı devam etmaktedir. Uygulamanın kullanımında herhangi bir paket harcaması olmazken tamamen ücretsiz bir şekilde hizmetten yararlanılır. Hem faturalı hem de faturasız tüm Türk Telekom kullanıcılarının ücretsiz yararlandığı uygulamalar arasına girmiştir. İlk üç ay boyunca Türk Telekom Prime 30 GB Bedava İnternet kazanımları da hız kesmeden devam etmektedir.

ArayanBil özel tahminleriyle de abonelere bedava internet kazandıran Türk Telekom, geniş çerçeveli hizmet anlayışına sahiptir. Bu servis kullanımı için  PLUS yazılarak 7065’e mesajın gönderilmesi yeterlidir. Cazip Türk Telekom bedava internet uygulamaları mobil parayla da gerçekleşir. BTK Akademi kapsamında da yine bedava internet sunulur. Çok farklı uygulamalar ve sistemler aracılığıyla internete vaat eden Türk Telekom, tüm müşterileri özelinde imkanları geliştirir. İnternetin bitmesiyle telaşa kapılmadan bu fırsatlardan en uygun olanlarını seçebilirsiniz. Hem haftalık hem de aylık bazda hiçbir ücret ödemeden internetinizi bedavaya getirebilirsiniz.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı