Turkcell Bedava İnternet

Şimdi Challenge Zamanı

Turkcell Tarafından Abonelerine Sunulan Turkcell Şimdi Challenge Zamanı Bedava İnternet Kampanyası!

Turkcell Challenge İnternetin oldukça önemli olduğunu bilen Turkcell, abonelerine zaman zaman farklı bedava internet kampanyaları sunuyor. Aboneler, Turkcell tarafından belirlenmiş olan şartları yerine getirdiklerinde bedava internet sahibi olabiliyor, kazandıkları internetleri ise diledikleri gibi kullanabiliyor.

Turkcell tarafından oluşturulan internet kampanyalarının her birinin sunduğu ödül ve abonelerden yerine getirmelerini istedikleri şartlar farklı.

Turkcell’in bedava internet kampanyalarından bir tanesi olan Turkcell Şimdi Challenge Bedava İnternet Kampanyası, pek çok Turkcell abonesi tarafından detayları merak edilen bir kampanya. Peki kampanyaya kimler katılabiliyor? Kampanya ile ilgili bilinmesi gereken detaylar neler?

Turkcell Şimdi Challenge Zamanı Bedava İnternet Kampanyası Nedir? Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Turkcell, genç aboneleri için oldukça fazla kampanya oluşturan GSM operatörlerinden bir tanesi. Bu nedenle özellikle gençler arasından Turkcell abonesi olan kişi sayısı bir hayli fazla.

Turkcell’in gençler için sunduğu kampanyalardan bir tanesi olan Turkcell Şimdi Challenge Zamanı Bedava İnternet Kampanyası, birçok genç tarafından merak edilen internet kampanyalarından bir tanesi.

Kampanyadan faydalanmak isteyen gençlerin Challenge TV GNÇ uygulamasını indirmesi gerekmekte. Bilindiği üzere Challenge TV GNÇ ile kişiler video paylaşımı yapabiliyor.

Belirlenen haftalar içerisinde belirlenmiş konularda video çeken ve videolarını bu platforma yükleyen Turkcell’in genç aboneleri, bedava internet ile ödüllendiriliyor.

Kampanyaya Katılım Nasıl Gerçekleşiyor?

Oldukça eğlenceli ve bol internetli bir kampanya olan Turkcell Şimdi Challenge Zamanı Bedava İnternet Kampanyası, birçok genç tarafından ilgi ile takip edilen internet kampanyalarından bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Peki kampanyaya katılım nasıl gerçekleşiyor? Kampanyaya katılmak için yapılması gerekenler neler?

Kampanyadan faydalanmak isteyen abonelerin yapması gereken ilk şey, Challenge TV GNÇ uygulamasını indirmek. Bu uygulama, kişilerin video paylaşımını mümkün kılan bir platform. Bu platform üzerinden kişiler video yüklemesi yapabiliyor.

Bu platform üzerinden belirli zamanlarda belirli konularda video çekilip platforma yüklenmesi, abonelerin bedava internet kazanmasını sağlıyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin 26 yaş ve altında olması, Turkcell tarafından belirlenen şartlardan bir tanesi.

Aboneler hazırlamış oldukları videoları platform üzerinde yer alan “Sen de Challenge’a Katıl” yazan butona tıklayarak yüklemesi gerekmekte.

Turkcell Challenge Kampanya ile İlgili Bilinmesi Gerekenler Neler?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin bilmesi gerekenler şu şekilde sıralanabilir:

Kampanyaya katılım sağlanabilmesi için Challenge TV GNÇ uygulamasının indirilmesi gerekmekte.

Uygulamayı indiren kişilerin belirli haftalar dahilinde belirlenmiş olan konular üzerinden video hazırlaması gerekiyor.

Videoları hazırlayan kişiler, videolarını uygulama üzerinde yer alan “Sen de Challenge’e Katıl” yazan kısmına tıklayarak yükleyebilir.

Yükleme sonrasında kişiler, Turkcell tarafından belirlenmiş olan miktarda internet sahibi oluyor.

Kişilerin kampanya dahilinde kazandıkları hediye 3. Şahıslarla paylaşılamaz.

Kampanya sadece yurt içinde geçerli.

Turkcell tarafından oluşturulan kampanya ile genç aboneler, belirli miktarda hediye internet sahibi olabiliyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı