Turkcell Bedava İnternet
Trend

Platinum Black Ekstra Paketi

Turkcell Platinum Black Ekstra Paketi – 40 GB internet

Turkcell Platinum Black Ekstra Paketi ile 40 GB bedava internet sunuyor. Türkcell abonelerine ayrıcalık olarak sunulan Platinum tarifeleri. Türkcell Platinum siyah extra alan müşterilere 40GB internet ile bol bol internette sörf yapabilecek.  Platinum paketi kullanan müşterileri sınır dışına çıktıklarında ilave ücret ödemeden aynı özellikleri ile paketlerini kullanmaya devam edebilmektedirler. Pakette yer alan her yöne dakikalar ile Türkiye aranabilmektedir. Bu avantajlar ile dolu paketten sizin gibi sevdiklerinizin de yararlanmasını istediğinizde onlar içinde bu paketi onlar içinde almanız mümkün olmaktadır. Paketten yararlanmak için bir sınırlama bulunmamaktadır.

Platinum Black Ekstra Paketinin  Özellikleri

Bu pakete geçmeniz halinde 12 ay boyunca paket içinde bulunan Turkcellilerle bedava konuşma her tarafa 2000 dk 100 SMS 40GB web ve Türkcell çok avantajlı ayrıcalıktan yararlanmasıdır. 1 yıl sonunda da yenileyerek devam edebilecektir.

40 GB internet Paketin Detayları Nelerdir?

Turkcell müşterisi olarak Platinum black ekstra paketini alan kişiler bu pakette yer alan şu özellikleri kullanabilmektedirler.

 • Turkcell uygulaması olan BİP’te kullanmanız için ayrıca verilen 5 GB internet ile sevdiklerinizle görüntülü görüşme yapabilirsiniz.
 • Turkcell’in müzik ve eğlence dünyası Fizyde kullanmak üzere ayrıca verilmekte olan 5 GB internet ile müzik dinleyebilir ve video izleyebilirsiniz.
 • Tv+ özelliğini kullanabilmeniz için verilen 30 GB internet ile Tv izlediğimde internetim bitecek endişesi yaşamanız önlenmektedir.
 • Turkcell uygulaması olan Goller Cepte iddia paketi ile Süper ligde ki maçlar ve takımlar hakkında detaylı bilgiler alabilir ve atılan maçları izleme olanağı bulabilirsiniz.
 • Doya doya fotoğraf ve video çekebilmeniz ve bunları saklamak için telefon hafızanızı kullanmanıza gerek olmaması için life box da 50 GB depolama alanı. Life box premium üyeliği ve ayrıca life box da kullanmak üzere 5 GB internet.
 • Turkcell uygulaması olan dergilik kullanarak onlarca dergiyi internetten okuma fırsatı bulunmaktadır.
 • Turkcell salla kazan uygulaması ile yüzlerce hediye kazanma şanı bulunmaktadır.

 Katılım Koşulları Nelerdir?

Turkcell’in hazırlamış olduğu bu paketten tüm Türkcell müşterileri ve Türkcell’e yani katılacak kişiler yararlanabilmektedirler. Pakete katılmak isteyen kişiler için şu yöntemler sunulmaktadır.

 • Turkcell müşterileri pakete katılmak için 2222’ye SMS gönderebilirsiniz.
 • Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak müşteri temsilcisine Türkcell Platinum black ekstra paketine geçiş yapmak istediğinizi belirtebilirsiniz.
 • Turkcell satış noktalarına giderek pakete geçiş işleminizi yapabilirsiniz.
 • Turkcell online işlemler sayfasından pakete geçiş işleminizi yapabilirsiniz.

Turkcell Platinum Paketin Süresi

Müşterilerine farklı seçenekler sunmakta olan Türkcell isteyen müşterilerine bu paketi yıllık olarak sunduğu gibi aylık olarak almak isteyen kişilerinde yararlanabilmesini sağlamaktadır.  Pakete geçiş yaptığınızda kampanya dahilinde olan faydalarınızın ne kadar kaldığını öğrenmek istediğinizde KALAN yazarak 2222 ye SM atmanız yeterli olacaktır.

Turkcell platinum black ekstra paketinde olan faydaları ay içinde kullanmanız gerekmektedir. Bitmemesi halinde yeni döneme eklenmez ve hattınızdan silinir. Pakette bulunan kullanım haklarınızın %80 olması halinde SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Turkcell Avantajları Nelerdir?

Turkcell Platinum müşterisi olunduğunda ihtiyac halinde müşteri hizmetleri ister ev ister iş adresinize gelerek size yardımcı olacaktır. Ayrıca havaalanı transfer vale Sinema bileti size özel Şöför hizmeti Ülkenin en güzel Restaurant’inda Türkcell müşterilerine özel ayrıcalık bulunmaktadır. Bu kendinizi çok özel hissettirecek paket ile internetiniz ve dakikanız hiç bitmeyecektir. 40 GB internet Paketin sunduğu ayrıcalıklardan yararlanmaya pakete geçiş yaptıktan hemen sonra ilk fatura döneminde başlayabilirsiniz.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı