Vodafone Bedava İnternet

Vodafone 180 TL Cihaz İndirimİ

numarasini vodafone tasiyanlara faturalı hatta geçenler için özel indirim kampanyalarına başladı. Faturalı hatta yeni gelenlere özel en popüler cihazlarda 180 TL indirim fırsatını kaçırmayın. Sizin için hem avantajlı hem de faturalı hat geçişi için fırsat olan bu kampanya, 180 TL indirim şansı sunuyor. Yeni faturalılara özel kampanyalar ile en rahat şekilde cihaz alabileceksiniz. Vodafone kampanya detayları verilmiştir.

Faturalı Yeni Hat Alan veya Numarasını Taşıyanlara Vodafone Kampanyası!

Numaranızı vodafone a mı taşıyorsunuz? Ya da vodefone yeni hat mı alacaksınız? Evet, sizin için en avantajlı olacak faturalı yeni hat alan ya da numarasını taşıyan kampanyası ile en popüler cihazlarda 180 TL net indirim fırsatını kaçırmayın. numarasini vodafone tasiyanlara ile müşteri memnuniyetini arttırmaya devam ediyor. Sizin için avantajlı fırsatları değerlenmek çok kolay. Bunun için numaranızı vodafone a taşıyabilirsiniz. Dilerseniz direkt olarak yeni faturalı hat alarak da 180 TL indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Vodafone yeni faturalı hat alan ya da numarasını taşıyanlara cihazlarda 180 TL indirim fırsatını kaçırmayın.

Vodafone 180 TL Cihaz İndirim Kampanyası Esasları

Peki, şartlar nedir? Sunulan kampanya dahilinde elde edeceğiniz pek çok fırsat var. Alacağınız cihazlarsa sunulan 180 TL indirimi kaçırmayın. Hem sizin için avantaj olacak hem de sunulan fırsatı değerlendirme imkanı bulacaksınız. Vodafone cihaz indirim kampanyası için geçerli olan cihazlar aşağıda verilmiştir. 180 TL indirimli şekilde alabileceğiniz cihazları inceleyerek onu talep edebilirsiniz.

  • Samsung Galaxy A21s
  • Samsung Galaxy A11
  • Samsung Galaxy A31
  • Huawei P40 Lite
  • Oppo A31
  • Oppo A72
  • Oppo A52
  • Realme C3i 32 GB Mavi
  • Huawei Y6p

Numarasini vodafone tasiyanlara kampanyalar Cihazlarında indirim fırsatını kaçırmayın. Verilen cihazlarda Vodafone faturalıya geçenlere kampanya kapsamında 180 TL indirim olacaktır. Operatörünü Vodafone faturalıya geçiren herkes için sunulan 180 TL indirim fırsatı, cihaz alırken avantaj sağlayacaktır. Siz de bunları göz önünde bulundurup, hemen seçiminizi yapabilir avantajlı şekilde sunulacak olan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Kampanyada Ön Ödeme Seçeneği Var mı?

En çok sorulan sorular arasında kampanyada ön ödeme seçeneği olup olmadığı soruluyor. Bakıldığında ön ödeme seçeneğinin olmadığını göreceksiniz. Kampanyadan faturanıza ek olarak aylık ödeme avantajı ile faydalanmanız söz konusudur. Hem avantajlı hem de aylık faturaya ek minimal ödemeler ile cihazınızı alma şansınız olacak.

Numarasini Vodafone Tasiyanlara Kampanyalar

Vodafone kampanya limit puan uygulaması ile cihaz kampanyasından faydalanıp faydalanamayacağınız görülür. Bunu değerlendirmeniz durumunda, en kolay ve hızlı şekilde cihaz kampanyasından faydalanabileceğinizi görebilirsiniz. Sunulan kampanya için yeni hat alan ya da numara taşıma işlemi yapanlarda KKB sorgusu yapılmaktadır. Yeni hat alan ya da numarasını taşıyan, mevcutta da faturalı hattı olan müşteriler için limit puan sorgulaması yapılır. Mevcut faturalı hattındaki limit puanına göre cihaz tanımlaması yapılacaktır.

Siz de şartları sağlamanız durumunda Vodafone indirim kampanyaları kapsamında cihaz alabilirsiniz. Cihaz indirimlerini değerlendirin ve fırsatları kaçırmayın. Seçim sizin.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı