Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

Öncelikle bedavainternetkampanyalari.com olarak sayfamızdaki bilgilerin operatör forum sayfalarından toplandığını belirtmek isteriz. Bunun yanında bazı kampanyaların süreli bazılarınında süresi bittikten sonra sizleri ücrete tabi tutabileceğini hatırlatmakta fayda var. Sayfamızı ziyaret eden kullanıcılar aşağıdaki maddeleri kabul etmiş sayılacaktır.

Genel Maddeler;

  • Bazı kampanyaların süresi dolmuş olabilir gönderdiğinizde hata sms’i alabilirsiniz.
  • Sayfa yöneticileri istedikleri zaman operatör tarafından paylaşılan kampanyaları kaldırabilir. Veya kullanım koşulları değişen kampanyalar üzerinde düzenlemeler yapabilir.
  • Yukarıda belirtildiği gibi bazı kampanyalar süresi bittiğinde katılım için ücret kesebilirler detaylı bilgi için müşteri temsilcinizi aramanız tavsiye edilir.
  • Göndereceğiniz kampanya sms’lerinden veya katılım ücretlerinden bedavainternetkampanyalari.com sorumlu tutulamaz.
  • Sayfadaki yazılar günümüzü belirtmeye bilir, eklenen bir yazımıza kampanya süresi dolduktan sonra talepte bulunmuş olabilirsiniz, bunun için geçerlilik süresini okuyun ve operatörünüzün resmi sitesinden teyit edin.
  • Ek olarak sayfanın en alt kısmında büyük harflerle Uyarı; olarak’ta sizlerin problem yaşamamanız için bir bilgilendirme bulunmaktadır, sayfamızdaki bütün başlıklar altında aynı uyarıyı görebilirsiniz.

Yukarıdaki şartları kabul edip bedava internet paketi ailesinden biri olduğunuz için teşekkür ederiz.

Kullanım Şartları

Bu web sitesini ziyaret ederek ve kullanarak, ileride yapılacak değişiklikler de dahil olmak üzere bu Kullanım Şartlarına yasal olarak bağlı olmayı ve yürürlükteki tüm yasalara, kurallara ve düzenlemelere uymayı kabul edersiniz. Bu Kullanım Koşullarından herhangi birini kabul etmiyorsanız, lütfen bu web sitesini kullanmayın.

Bu web sitesinin bazı alanları, bu alanları kullanmadan önce dikkatlice okumanız gereken ek hüküm ve koşullara tabi olabilir. Bu tür ek koşullar, aksi açıkça belirtilmedikçe, bu web sitesinin kullanımıyla ilgili bu Kullanım Koşullarını değiştirmeyecek veya değiştirmeyecektir.

Bu Kullanım Koşulları, bu kayıt güncellenerek herhangi bir zamanda önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir. Mevcut Kullanım Koşullarını gözden geçirmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmelisiniz. Bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, herhangi bir değişikliğin kabul edildiği kabul edilecektir. Ziyaret ettiğiniz bu hizmetlerin her birinin, bu hizmetlerin niteliği nedeniyle bu Kullanım Koşullarından farklı kullanım koşulları olabilir. Bu Kullanım Koşulları web sitesi, mobil uygulamalar ve Şirket İştirakleri tarafından sunulan diğer hizmetler için geçerli değildir. Şirket İştiraklerinin bir listesi burada bulunmaktadır .

Bu web sitesi ve bu web sitesinde yer alan içerik ve materyaller (topluca “İçerik”), telif hakları, patentler, ticari sırlar veya diğer fikri mülkiyet ve Türkiye ve diğer ülkelerin yasaları altındaki mülkiyet hakları ile korunmaktadır.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı