Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Dijital Kadın Programı ile Telefonunuzu Yenileyin

Vodafone Dijital Kadın Programı ile Telefonunuzu Yenileyin

Vodafone kampanyaları arasında yer alan dijital program kampanyası, son teknoloji telefonlarda indirimler yaparak sizleri akıllı telefon sahibi yapıyor. Siz de artık telefonunuzu yenileyerek 4 G teknolojisi ile tanışabilirsiniz. Kadınlara özel bu kampanya, telefonları indirimle almanızı desteklemekte. Siz de hemen Vodafon internet kampanyasından faydalanmak için sunulacak olan seçenekleri değerlendirip cihaz alabilirsiniz. Yeni telefonunuzla ve 4G teknolojisi ile tanışırken ihtiyacınız olan her şey mağazalarda danışmanlık hizmeti kapsamında sizlere ücretsiz verilmektedir.

Vodafone Dijital Kadın Programı ile Telefon Nasıl Alınır?

Yapmanız gereken Vodafone mağazalarından birini ziyaret etmek. Hemen gerekenin yapılması için kampanya kapsamında olan telefonlar gösterilecektir. Ayrıca bu telefonlarda yapılacak olan indirimler ile alakalı da bilgi verilecektir. Vodafon dijital kadın programı kapsamında siz de hemen hizmetten faydalanabilirsiniz. Hem güvenli hem de hızlı bir şeklide telefon alacaksınız. İndirim fırsatlarını kaçırmamanız öneriliyor.

Vodafone mağazalarından indirimli telefon alabilirsiniz.

Vodafone Dijital Kadın Programı ile Sosyal Pass

Sosyal medya uygulamalarının tamamında, instagram – Twitter – facebook için direkt olarak kullanımlarınız internetinizden yemeyecek. Bu şekilde 12 ay boyunca sosyal medyada dilediğiniz gibi dolaşma şansınız olacak. İnternet paketinizden yemeyecek olan uygulamaları, Vodafone dijital kadın programı sosyal pass ile sosyal medya kullanımlarınız internet paketinizden yemiyor. Bu şekilde tam 12 ay boyunca sosyal medya kullanımlarınız internet paketinizden yemeden internet kullanacaksınız. Twitter, Facebook ve İnstagram olmak üzere, sosyal medyada geçirdiğiniz zamanda internet paketinizde azalma olmayacak.

Vodafon İnternet

Vodafone sadece cihaz alımlarında değil, numara taşıma ya da hat alma gibi işlemlerinizde de hediye internetler sunuyor. Bu sayede günlük bedava internet, aylık olarak kullanabileceğiniz 20 GB’a varan hediye internet sizlere sunuluyor. Vodafone kampanyası kapsamında, direkt olarak sunulan şartları sağlamanız halinde, sorun yaşamadan bedava internetten faydalanmış olursunuz. İnternet kullanımınızı avantajlı hale getirecek olan seçimlerinizi yapabilir, dilediğiniz gibi internet kullanımının olmasını sağlayabilirsiniz. Hediye internet paketleri ve çok daha fazlası için kampanya şartlarını sağlayarak taleplerinizi sunabilirsiniz.

Vodafone Günlük Bedava İnternet

Zaman zaman günlük olarak bedava internet de kazanabilirsiniz. Bunun için çarkı kullanmanızı öneriyoruz. Günlük olarak bedava internete yer verilen çarkta, internet dışında pek çok avantajınız da olacak. Tüm bunları inceleyerek, hemen siz de haftalık olarak çarkı çevirme hakkınızı kullanın. Hemen çarkı çevirdikten sonra, son derece avantajlı bir şekilde bedava internetten faydalanmış olacaksınız. Seçiminizi yaparak Vodafone günlük bedava internet kapsamında avantajınızı değerlendirin. Hızlı bir şekilde avantaj elde etmiş olacağınızdan, sorunsuz şekilde interneti kullanacak ve memnun kalacaksınız. Operatör kullanıcılarını memnun eden çok farklı kampanyalar ile hizmet alacaksınız. Hemen Vodafone’a geçerek, Vodafonelulara özel çok farklı kampanya ve fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Hemen Vodafone kampanyalarından faydalanarak bedava internet alabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı