Turkcell Bedava İnternet

İnternet kazandıran Uygulamalar

Turkcell İnternet kazandıran Uygulamalar

Turkcell, biroldukça insan tarafından kullanılan ve birçok avantaja haiz olan bir GSM operatörüdür. Kullanıcılarına zaman zaman çeşitli kampanyalar sunan ve bu konuda oldukca eli açık olan bu operatör, kullananlarının memnuniyeti adına çalışmaktadır. Bu nedenle bazı dönemlerde ön plana çıkan çeşitli kampanyalara haiz olan Turkcell, bedava web konusunda da ön planda olan bir GSM operatörü olarak karşımıza çıkmaktadır.
Turkcell internet kazanmıştırran uygulamalar kampanyası oldukca fazladır ve bu kampanyaların her birinin çeşitli şartları bulunmaktadır. Bu şartlara uyulduğu takdirde, kullanıcılar çeşitli miktarlarda parasız internet sahibi olabilir. Peki Turkcell tarafından sunulan parasız internet kampanyaları nedir?

Turkcell Sürpriz Nokta bedava İnternet

bilindiği üzere Turkcell, BİP uygulaması üzerinde sürpriz nokta adı verilen bir özelliğe sahiptir. Sürpriz nokta, kişinin konumuna en yakın nerelerden web kazanabileceğini kişiye göstermektedir. Böylelikle Turkcell kullanıcısı, sürpriz nokta üzerinde yer edinen ve kendisine en yakın yere gidip bedava internet sahibi olabilir. Bu fırsattan yararlanılabilmesi için BİP uygulamasının indirilmiş olması gerekmektedir.

Turkcell Yeni Hat Tanışma Hediyesi

Turkcell tarafından üyelerine sunulan fırsatlardan bir diğeri de “Turkcell Yeni Hat Taşıma Hediyesi”dir. Bilinmiş olduğu üzere pek çok operatör, yeni hat alan kişilere ilk aylarda çeşitli kampanyalar sunmaktadır. Bu operatörlerden bir tanesi olan Turkcell, yeni hat alan abonelerine 5 GB internet armağan etmektedir. Bu kampanyadan yararlanılabilmesi için HAT HEDİYESİ 5GB yazılması ve yazılan bu mesajın 2020’ye kısa bildiri şeklinde gönderilmesi gerekmektedir.

Turkcell Dijital 2 GB parasız İnternet Kampanyası

Turkcell internet kazandıran uygulamalar tarafından sunulan bir diğer parasız internet kampanyası Turcekll Dijital 2 GB bedava İnternet şeklinde karşımıza çıkar. Turkcell kullanıcısı bu kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell dijital operatör uygulaması hesabına giriş yapmalı ve hesap üzerinden ya kredi kartı veya banka kartı ile herhangi bir paket satın almalıdır. Bu kampanya, Turkcell faturasız hat sahiplerine özeldir. Kullanıcı 2 GB parasız internetini 1 ay boyunca istediği şeklinde kullanabilir.

BİP Yıldızları BİP Kullan parasız İnternet Kampanyası

Turkcell’in zengin içeriğe haiz uygulamalarından bir tanesi olan BİP, birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Kullanıcı, BİP yıldızı olabilir ve böylelikle 1 veya 2 GB internet kazanabilir. BİP yıldızı olmak için kullanıcının BİP üzerinden 1 hafta içerisinde en çok bildiriı atması gerekir. Kişi, BİP YILDIZLARI kanalını takip etmeli ve daha sonrasında haftanın yıldızı olabilmek için çok çok fazla ileti atmalıdır. Bu yöntem Turkcell bedava web kampanyaları içinde ön plana çıkmaktadır.

Turkcell İnternet kazandıran Uygulamalar

Turkcell internet kazandıran uygulamalar kampanyalarından bir tanesi olan Turkcell 30 GB bedava İnternet kampanyası, 12 ay faturalı hatta kalma sözü veren Turkcell abonelerine sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanabilmek için bireyin FIRSATGB yazıp 2200 mesaj yetmesi gerekir.
Yukarıdaki kampanyalardan her biri, Turkcell kullanıcıları için özel olarak üretilen Turkcell parasız web kampanyaları olarak karşımıza çıkmaktadır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı