Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Hoş Geldin 20 GB Bedava Internet

Vodafone hoş geldin 20 Gb bedava internet kampanyası Vodafonen kullanıcılar için fırsat sunmaktadır. Vodafone’da yeni internet kullanıcıları için sunulan bedava internet fırsatı yeni kullanıcıları mutlu etmektedir. Hoş geldin kampanyası adı altına Vodafone yeni abone olan kişilere özel olarak kampanya düzenlenmektedir.

Sayısız kullanıcı ağına sahip olan Vodafone hem eski kullanıcıları hem de yeni kullanıcılarına fırsatlar dağıtmaya devam ediyor.

İster numarasını başka operatörden taşıyanlar olsun ister yeni hat sahipleri olsun Vodofene sürpriz hediyelerle Vodafone kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor. İlk ayda 20 gb internet fırsatı yakalamak isteyenler operatörlerini Vodafone taşıyabilirler.

Vodafone Hoş Geldin Hediyesi İlk Ay 20 GB İnternet Kampanyası Kimler İçindir?

Vodafone hoş geldin 20 gb internet kampanyası Vodafone hattına ilk kez geçenler ya da hattını Vodafone operatörüne taşıyanlar içindir. Kampanya kapsamında dahil olmak üzere yeni hat alarak ya da numaranızı Vodafone taşıyarak siz de bedava internet paketinden yararlanabilirsiniz.

1 aylık dönem zarfında numarasını Vodafone mağazalarınsan taşıyan, yeni hat alanlar ya da faturasız hattını faturalı hatta geçirmiş olan aboneler bu fırsattan yararlanma hakkına sahip olacaktır.

Abonelerin genel durumuna göre aylık olarak 20 ya da 10 gb internet hediyeleri belirtmiş olduğumuz kişilere verilecektir.

Vodafone Hoş Geldin İlk Ay Bedava İnternet Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

İlk için öncelikle Vodafone abonesi olmanız gerekir. Bunun için 30 gün içinde abonelik işlemlerini yapmış olmanız gerekir Vodafone abonesi olmak için direk Vodafone operatörlerinden olabileceğiniz gibi farklı operatör kullanıyorsanız Vodafone numaranızı taşıyarak da Vodafone abonesi olma fırsatını elde edebilirsiniz.

Kampanyadan yararlanmak için yeni Vodafonee abonesi olan kişilerin Vodafone yanımda uygulamasını indirmeleri gerekmektedir. Uygulamayı indiren aboneler uygulamada bulunan ek paketler bölümüne girerek 20 gb bedava internet fırsatını yakalayabilirler.

İlk ay için geçerli olan paketi internet hakkının dolmasına kadar kullanıcılar kullanabilirler. İnternet hakkı bittikten sonra aboneler kendi tarifeleri üzerinden ücret ödemek durumunda olmaktadırlar. Kullanım süresi dolduktan sonra kalan internet hakları otomatik olarak silinecektir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı