Turkcell Bedava İnternet

Haftalık 2gb Hediye

Turkcell com.tr’ de Haftalık 2gb Hediye

Turkcell com.tr’de haftalık 2gb hediye kampanyası dahilinde haftalık olarak 2gb kadar hediye kazanmanız mümkündür. Bu kampanyadan yararlanabilmek için öncelikli olarak Turkcel operatörü olmanız gerekmektedir. Turkcell operatörü değilseniz hattınızı dilerseniz Turkcell’e taşıyabilir ve siz de bu kampanyadan yararlanma hakkına kolayca sahip olabilirsiniz.

Turkcell faturanı yansıt seçeneğini kullanarak 50 TL kadar harcama yaptığınız takdirde haftalık olarak 2b kadar bedava internet kullanım hakkına sahip olmanız mümkündür.

Kampanyaya katılım sağlamak için KATIL 5000 yazarak 2255’e mesaj göndererek ya da ya da Paycell uygulaması ile kampanyaya dahil olabilirsiniz. Kampanyaya dahil olduktan sonra bedava internetinizi 1 şubat ve 28 şuhat tarihleri arasında kullanabilirsiniz.

Turkcell com. tr Üzerinden Bedava İnternet Kampanyası Hakkından Detaylı Bilgi

Turkcell com.tr üzerinden bedava internet kampanyası dahilinde detaylı bilgileri siz değerli müşterilerimize aktarmaya çalışalım: Öncelikle belirttiğimiz gibi bu kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell müşterisi olmanız gerekmektedir. Turkcell faturanıza yansıtarak cep telefonunuz aracılığıyla kresi katı ya da paraya gerek olmadan ödeme yapabilir ve bu sayede puan toplayarak bedava internet kullanımından yararlanabilirsiniz.

bedavainternetkampanyalarıTurkcell faturanıza yansıt seçeneği öncelikli olarak açık olması gerekmektedir. Bu seçenek açık değilse AC yazıp 5522’e mesaj göndermeniz ya da Paycell uygulaması ile de açabilirsiniz.

Kampanyadan Turkcell faturalı hatta sahip olan tüm kullanıcılar yararlanabilmektedir. Kampanyaya katılım için harcama yapmadan önce KATIL 5000 yazıp 2255’e mesaj atmanız gerekmektedir. Paycell uygulamanız aktifse bu uygulama üzerinden fırsatlar alanında bulunan HEMEN KATIL butonuna basarak da kampanyadan yararlanmanız mümkün olabilmektedir.

Katılım için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Kampanyaya katılıp bedava internet hakkı kazandıktan sonra haftalık olarak 2g kadar internetinizi bir hafta süre içerisinden kullanmanız gerekmektedir. Süre geçtikten sonra kalan internet haklarınızı kaybedeceksiniz. Size verilen süre dahilinde bedava internetinizi kullanabilirsiniz. Süre dolduktan sonra internetinizi kullanma hakkınızı kaybedeceksiniz. Bu açıdan bedava internet kullanma sürelerini takip etmeniz öncelikli olarak önemlidir. Bedava internet sürelerini takip ederek kampanyaya katılım sağladıktan sonra bu süreler dahilinde bedava internetinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı