Turkcell Bedava İnternet

GNC Çatlat Kazan

GNC Çatlat Kazan Bedava internet kampanyaları son dönemlerde oldukça içeriği yoğunlaşan bir bütün olarak karşımıza çıkmaktadır. Bedava internet kazanmak isteyen ve bu sayede para ödemeden, hediye internet sahibi olmak isteyen kişiler bu yolları denemeye başlamışlardır. Katıldıkları bu kampanyalar sonrasında kazandıkları hediye internet fırsatları direkt olarak fırsat halini almaktadır.

GNC Çatlat Kazan Kampanyası Nedir?

Turkcell bedava internet kazanmanın pek çok yolu vardır. Farklı birçok kampanya, bedava internet sunmaktadır. Bu kampanyalar arasında en sık tercih edileni Turkcell GNC Çatlat Kazan kampanyasıdır. Bu kampanya dahilinden yararlanmak isteyen kişiler için 26 yaş sınırını aşmamak gerekmektedir. Yani 26 yaş altı, Turkcelli herkes bu bedava internet kampanyası fırsatından yararlanabilir.

GNC Çatlat Kazan Kampanyası Nasıl Yapılır?

GNC Çatlat Kazan Kampanyası fırsatından yararlanarak, bedava internet avantajından yararlanılabilmektedir. GNC uygulamasına telefondan giriş yapılmalı ve sonrasında ‘’Çatlat’’ adlı bölümden bu bedava internet fırsatını yakalayabilirler. Belirlenen 2 günde bu yumurtalar çatlatılarak bedava internet kampanyasından yararlanılabilir.

GNC Bedava İnternet Seçenekleri Nelerdir?

GNC Çatlat Kazan İnternet seçenekleri oldukça fazladır. Yumurtaları çatlattıktan sonra, size hediye olarak verilen internetlerin kullanımına hemen başlayabilirsiniz. GNC Çatlat Kazan Kampanyası içerisinde kazanabileceğiniz internet paketleri ise şu şekilde sıralanabilir;

  • 1 Saat geçerli 1GB internet
  • 3 saat geçerli 1 GB internet
  • Haftalık 1 GB internet
  • Haftalık 2GB internet
  • 1 TL’ye 1 GB internet
  • 5 TL’ye 2 GB internet
  • 2 TL’ye 2 GB internet

Bu şekilde oluşturulmuş olan fırsatlardan yararlanmak için telefonunuza GNC uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır.

Turkcell Bastı Kaptı Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Turkcell Bastı Kaptı Bedava İnternet Kampanyası sadece bedava internet ile sınırlı kalan bir kampanya değildir. Beraberinde özel indirim çekleri, özel üyelik gibi fırsatlar da sunmaktadır. Oldukça avantajlı bir fırsat olan bu kampanyada, GNC Turkcell üyesi olan herkes yararlanabilir. GNCli olmanın şartı da 26 yaşın altında olmaktır.

Turkcell Bastı Kaptı Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Turkcell Bastı Kaptı Bedava İnternet kampanyasına katılmak için GNCli olmanın şart olduğundan bahsedilmektedir. Buna ek olarak yapılması gereken tek şey; telefonunuza GNC uygulamasını indirmeniz ve buradaki ‘’Bastı Kaptı’’ bölümüne girmenizdir.

Turkcell tarafından belirlenen saatler dahilinde hediye gönderimleri yapılmaktadır ve bu süreler her hafta değişiklik göstermektedir. Bastı Kaptı bölümüne tıkladığınız zaman, Turkcell’in belirlediği süreler içerisinde olmanız, kampanyadan faydalanmanız demektir. Sık sık GNC uygulamasına girerek, bedava internet fırsatı ve tüm avantajlardan yararlanmanız mümkündür.

Turkcell Bastı Kaptı Kampanyası Hediyeleri Nelerdir?

Bastı Kaptı Kampanyası hediyeleri çeşitlilik göstermektedir. D&R’da geçerli indirim kuponları ya da hediye çekleri bu kampanya dahilinde sunulmaktadır. Turkcell üzerinden yapacağınız alışverişlerde de kullanabileceğiniz fırsatlar, yine Bastı Kaptı Kampanyası ile sizlere sunulmaktadır. Yani aslında sadece bedava bir internetten değil, sürpriz hediyelerden de bu kampanya kapsamında bahsedilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı