Vodafone Bedava İnternet
Trend

25 Gb Vodafone Red Paketi

25 Gb Vodafone Red Paketi

25 Gb Vodafone sınırsız sadece Whatsapp ve Facebook uygulamaları için geçerli olan bir Internet paketidir. Sizler de gün boyu vaktinizin çoğunu sosyal medya başında geçiriyorsanız internetiniz yetmeyebilir. Bunun için Vodafone müşterileri için özel olarak geliştirilen 25 gb Vodafone paketlerini inceleyebilirsiniz.

Sosyal pass paketi ile artık seçili ve anlaşmalı olan sosyal medya uygulamalarını dilediğiniz kadar sınırsız internet ile kullanma özgürlüğüne sahip olabilirsiniz. Ancak sosyal pass paketini tanımladıktan sonra bu üç uygulama dışındaki diğer sosyal medya platformlarında kendi internet paketiniz üzerinden ücretlendirilirsiniz. Bunun için pass paketi satın almadan önce içeriğe bakmalı ve size uygun olup olmadığına dikkat etmelisiniz. 25 gb Vodafone aylık olarak tanımlanmakla birlikte her ay otomatik olarak hattınız üzerinden yenilenmektedir.

Vodafone sosyal medya paketi sadece Red kullanıcıları için ücretsizdir. Red kullanıcısı değilseniz sosyal pass paketini kullanmak için sizler de tarifenize ek olarak satın alma işleminizi yaparak sınırsız internet hakkından yararlanabilirsiniz. Vodafone pass paketleri sadece sosyal medya paketi ile sınırlı değildir. İletişim, TikTok, müzik ve video pass paketleri de yine sınırsız internet özelliği ile tercih edebileceğiniz diğer pass paketleridir.

Vodafone sosyal pass paketi içerisinde tercih edeceğiniz sosyal medya uygulaması içinde karşınıza çıkan reklamlar kendi tarifeniz üzerinden değerlendirilmektedir. Reklam sağlayıcıları farklı olduğu için uygulama içinde reklamlar sizleri farklı sitelere yönlendirebilmektedir. Uygulama dışına çıkarak farklı sitelere geçiş yaptığınızda kendi internet kotanızdan düşme yapılmaktadır. Sadece Vodafone sınırsız internet hakkınız anlaşmalı olan ve belirlenmiş olan sosyal medya uygulamaları için geçerlidir.

25 Gb Vodafone Sınırsız

Sosyal pass paketi ile kullanacağınız uygulamalar içinde hem sesli hem de görüntülü konuşmalarınızda yine sınırsız internet hakkınız ile iletişiminize devam edebilirsiniz. Vodafone sınırsız internet paketi ile sosyal medyada dilediğiniz kadar vakit geçirebilirsiniz. Aynı şekilde video pass paketi ile de Youtube üzerinden dilediğiniz kadar sınırsız bir şekilde video izleyebilirsiniz. Müzik pass uygulaması ile ise belirlenmiş olan uygulamalar aracılığı ile müzik dinlemenin keyfini çıkartabilirsiniz.

Vodafone müşterileri için tasarlanmış olan pass paketlerini satın almak için dilerseniz hemen Vodafone Yanımda uygulamasına bilgilerinizi kullanarak giriş yapabilirsiniz. Bu bölümden dilediğiniz pass paketini satın alabilirsiniz. Hattınıza hemen onay mesajı gelecektir. Bu onay mesajı ile birlikte 1 aylık süre boyunca pass paketi kullanım hakkınız başlamaktadır. Bir sonraki ay tekrar yenilenecek olan pass paketleri otomatik olarak yenilenmeye devam etmektedir. Tekrar satın alma işleminizi gerçekleştirmenize gerek yoktur.

Vodafone kullanıcıları için her zaman en avantajlı internet paketlerini sunmaya devam ediyor. Kullanmış olduğunuz tüm uygulamalar internet bağlantılı olarak açılıyor ise sizler de oldukça uygun fiyatlara pass paketlerini tercih edebilirsiniz.

Pass Paketleri İptal Etme İşlemi Nasıl Yapılır?

Herhangi bir pass paketini hattınıza tanımladıktan sonra iptal etmek isterseniz Vodafone Yanımda uygulaması ile kolaylıkla iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı şekilde müşteri hizmetleri aracılığı ile de iptal işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Günlük Pass Paketi Nedir?

Aylık olarak satın alabileceğiniz pass paketleri dışında günlük olarak da satın alabileceğiniz sosyal medya pass paketleri bulunmaktadır. Satın alma işleminizi gerçekleştirdikten sonra onay mesajının ardından 1 gün boyunca sınırsız bir şekilde pass paketinizi kullanabilirsiniz. Günlük pass paketinizi Whatsapp, Facebook, Messenger gibi uygulamalar için kullanabilirsiniz.

Pass paketlerini sadece aylık veya günlük olarak değil haftalık olarak da satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Haftalık olarak tercih edeceğiniz pass paketleri sınırsız internet kullanımının en ekonomik yöntemlerinden biridir. Haftalık olarak satın aldığınız pas paketlerini iptal etmediğiniz sürece her hafta hattınız üzerinden yenilenmeye devam edecektir.

 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı