Turkcell Bedava İnternet

2021 de Türkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell, Yaygın olarak kullanılan ve birçok avantaja sahip olan bir GSM operatörüdür. Abonelerine zaman zaman çeşitli kampanyalar sunan ve bu konuda oldukça cömert olan Türkcell, kullanıcılarının memnuniyeti adına çalışmaktadır.

Bu nedenle bazı zamanlarda ön plana çıkan çeşitli kampanyalara sahip olan Türkcell, bedava internet konusunda da ön planda olan bir GSM operatörü olarak karşımıza çıkmaktadır.

Türkcell de bedava internet kampanyaları oldukça fazladır ve bu kampanyaların her birinin çeşitli şartları bulunmaktadır. Bu şartlar yerine getirildiği takdirde, kullanıcılar çeşitli miktarlarda bedava internet sahibi olabilir. Peki, Türkcell tarafından sunulan bedava internet kampanyaları nelerdir?

Turkcell Sürpriz Nokta Bedava İnternet

Bilindiği üzere Türkcell, BİP uygulaması üzerinde sürpriz nokta adı verilen bir hizmet sunmaktadır. Sürpriz nokta, kişinin konumuna en yakın konumdan internet kazanabileceğini kişiye göstermektedir.

Böylelikle Türkcell kullanıcısı, sürpriz noktalar üzerinde yer alan ve kendisine en yakın konuma gidip bedava internet sahibi olabilir. Kullanıcının bu bedava fırsattan yararlanılabilmesi için BİP uygulamasının indirilmiş olması gerekmektedir.

Yeni Hat Tanışma Hediyesi

Türkcell ‘in sunduğu fırsatlardan bir diğeri de “Türkcell Yeni Hat Taşıma Hediyesi ‘dir. Bilindiği üzere birçok GSM operatörü, yeni hat alan kişilere ilk aylarda çeşitli kampanyalar sunmaktadır.

Türkcell, yeni hat alan abonelere 5 GB bedava internet hediye etmektedir. Kullanıcının bu kampanyadan yararlanılabilmesi için HAT HEDİYESİ 5GB yazılıp 2020’ye kısa mesaj şeklinde gönderilmesi gerekmektedir.

Dijital 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türkcell tarafından sunulan bir diğer bedava internet kampanyası Türkcell Dijital 2 GB Bedava İnternet şeklinde karşımıza çıkarmaktadır. Türkcell abonesinin bu kampanyadan yararlanabilmesi için Türkcell dijital operatör uygulaması hesabına giriş yapıp hesap üzerinden ya kredi kartı ya da banka kartı ile herhangi bir paket satın almalıdır.

Bu kampanya, Türkcell faturasız hat sahiplerine özeldir. Kullanıcı kazandığı 2 GB bedava internetini 1 ay boyunca istediği gibi kullanabilir.

BİP Yıldızları BİP Kullan Bedava İnternet Kampanyası

Türkcell’in birçok zengin içeriğe sahip uygulamalarından bir tanesi olan BİP, birçok kullanıcı tarafından tercih edilen bir uygulamadır.

BİP Kullanıcısı, BİP yıldızı olabilir ve böylelikle 1 ya da 2 GB internet kazanabilir. BİP yıldızı olmak için kullanıcının BİP üzerinden 1 hafta içerisinde en fazla mesajı atması gerekmektedir.

Kişi, BİP YILDIZLARI kanalını takip etmeli ve daha sonra haftanın yıldızı olabilmek için oldukça fazla mesaj atması gerekmektedir. Bu yöntem Türkcell bedava internet kampanyaları içerisinde ön plana çıkan bir kampanyadır.

Turkcell 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell’ in sunmuş olduğu bedava internet kampanyalarından bir tanesi olan Türkcell 30 GB Bedava İnternet kampanyası, 12 ay faturalı hatta kalma sözü veren Türkcell abonelerine sunulmuş bir hizmettir.

Kampanyadan faydalanabilmek için kullanıcının FIRSATGB yazıp 2200 mesaj yetmesi gerekir.
Yukarıda bahsi geçen kampanyalardan her biri, Türkcell aboneleri için özel olarak üretilen Türkcell bedava internet kampanyaları olarak karşımıza çıkmaktadır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı