Vodafone Bedava İnternet

Vodafone ile İphone 11 pro ve 15 gb internet kazanma

Arkadaşlarını Vodafone’lu yap, iPhone 11 Pro kazanma şansını yakala! Üstelik, 3 ay geçerli 15 gb internet vodafone

Vodafone markası kullanıcılarına efsane fırsatlar sunmaya devam ediyor. Yeni kampanyaları ile birlikte kullanıcılarına hem iPhone 11 Pro ve 3 ay geçerli 15 gb internet vodafone ile piyasada adından söz ettirmekte.

Arkadaşlarını Vodafone’lu Yap Kampanyası ile birlikte Vodafone markası kullanıcılarına iPhone marka telefon ile 15 GB internet hediyesi sunmakta. Bu efsane fırsatlardan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey arkadaşlarınızı Vodefone’lu yapmak. Vodafone markasının yarışma kampanyasına katılarak sizlerde bu efsane hediyeleri kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Peki bu kampanyaya nasıl katılabilirsiniz?bedava internet kampanyalari

15 gb internet vodafone Arkadaşlarını Vodafone’lu Yap Kampanyasında Nasıl Davet Yapılır?

Vodafone operatör markasının efsane kampanyalarından yararlanabilmek için öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Eğer vodafone hat kullanıcısı değilseniz en yakın Vodafone mağazasına giderek yeni bir hat alabilir ve ya hattınızı geçirebilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulamasını indirdikten sonra yan menüde yer alan Arkadaşını Davet Et butonuna tıklamalısınız. Açılan sayfadan istediğiniz bir kişiye davet linki gönderebilirsiniz. Davet linki mesajı giden arkadaşınız linke tıkladıktan sonra hattınıza 15 GB internet hediyesi tanımlanacaktır.

Vodafone markasının sağlamış olduğu bir diğer fırsatta; en fazla arkadaşını Vodafone’lu yapan kişi iPhone 11 Pro kazanma şansı yakalayacaktır. Arkadaşını Vodafone’lu Yap yarışması ile hediye yarışması düzenleyen Vodafone kullanıcılarına iPhone marka telefon kazanma şansı sunmaktadır.

Arkadaşlarını Vodafone’lu Yap Kampanyası Yarışmasına Nasıl Katılabilirim?

Öncelikle bu yarışma faturasız hat kullanıcıları katılamamaktadır. Bu sebeple eğer yarışmaya katılmak istiyorsanız en kısa sürede hattınızı faturalıya geçirmeniz gerekir. Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek uygulama üzerinden Arkadaşını Davet Et butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Arkadaşlarınıza uygulama üzerinden link göndererek Vodafone yarışmasına katılabilirsiniz. Arkadaşlarınız davet linkine tıkladıktan sonra hattınıza hem 3 ay geçerli 15 gb internet vodafone tanımlanacak hem de iPhone 11 Pro kazanma şansını yakalayacaksınız. Bu yarışmaya katılabilmek için 18 yaşından büyük olmanız ve hattınızın sizin üzerine kayıtlı olması gerekmektedir. Ne kadar arkadaşınızı Vodafone’lu yaparsanız o kadar çok iPhone 11 Pro telefona da yaklaşırsınız.

Vodafone operatör markasının ayrıcalıklı dünyalarından yararlanabilmek için en kısa sürede sizlerde hattınızı Vodafone’a taşıyabilir ve ya yeni hat satın alabilirsiniz. Arkadaşlarınızı Vodafone’lu yaparak hem siz kazanabilir hem de arkadaşlarınız Vodafone’un ayrıcalıklı dünyasından kazançlı çıkabilir. 3 ay geçerli 15 GB internet kazanmak ve ya iPhone 11 Pro kazanmak için Arkadaşlarını Vodafone’lu Yap Kampanyası yarışmasına katılabilirsiniz.

Telekomünikasyon markaları arasında kullanıcılarına sağlamış olduğu kampanyalar ve fırsatlar ile adından sıklıkla söz ettiren Vodafone markasının fırsatlarından yararlanabilmek için sizlerde en kısa süre içerisinde en yakınınızdaki Vodafone mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Arkadaşlarını Vodafone’lu Yap Kampanyası yarışması hakkında da daha fazla bilgi alabilmek için Vodafone mağazasındaki yetkili kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı